Reklam
Bugun...


YENİ ÇAYLAR KARACA'DAN!..
AK Parti Ardahan Milletvekilinin ve Ardahanlıların 'Ardahanlıları küçültüyor, insan onuruyla oynanıyor' diyerek ret ettikleri ve insanları dilenciliğe teşvik eden sözde yardımların devam ettiği şu günlerde Ardahan'da ki STK Başkanları, CHP'li Belediye Meclis Üyesi Mustafa badem bir süre önce bir konu ardından Ardahan Belediye Başkanına 'Haddini bİl' diyerek kızan Korkmaz Karaca ile çayda buluştular.

YENİ ÇAYLAR KARACA'DAN!..

Amcasının ölüm yıl dönümü dolaysıyla uzun yıllar sonra Ardahan'a gelen ve amcasının hayrına yoksul öğrencilere giyecek getiren Karaca ile bir otelde bir araya gelen ve 'Bugün ki çaylar cumhurbaşkani ekonomi politikaları kurulu üyesi sayın Korkmaz Karaca bey den' diye paylaşımda bulunan STK Başkanları ile CHP'li Belediye Meclis Üyesi Mustafa Badem'e Çıldır AK Parti Başkanı Yusuf Yılmaz, Ardahan-Gürcistan İş Adamları Dernek Başkanı Vural Badem de eşlik etti.
Yapılan görüşmede Ardahan Organize Sanayinin durumu ve Ardahan Üniversitende yaşananların da gündeme geldiği ve Kara vasıtasıyla durumun Sanayi Bakanına ve Milli Eğitim Bakanına aktarıldığı da alınan bilgiler arasında oldu.KARACA'DAN CHP'YE: Şu hale bak. Şu paçozluğa bak. Çok acı.. Atatürk'ün partisi bir sığıntının elinde.
KARACA'DAN CHP'YE: Şu hale bak.
Şu paçozluğa bak. Çok acı.. Atatürk'ün
partisi bir sığıntının elinde.
*03/02/2017 Tarihl Haber/Yorum
Türkiye'ye gelen ve başta iktidar partisi olmak üzere muhalefet partileri CHP ve HDP ile degörüşen Almanya Başbakanı Angela Merkel'in Ardahan Milletvekili, CHP'nin Dışilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz'ın da bulunduğu CHP ile görüşmesi Ardahanlı Korkmaz Karaca tarafından eleştirildi. Kendisine ait sanal sayfada, CHP'nin Merkel ile görüşmesini, 'Şu hale bak. Şu paçozluğa bak. Çok acı. Atatürk'ün partisi bir sığıntının elinde.' dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ileAlmanya Başbakanı Angela MerkelAlmanyaBüyükelçiliği Rezidansı'nda yaklaşık 50 dakikalık görüşme gerçekleştirdi.

Soru-cevap şeklinde gerçekleşen görüşmedeMerkel Kılıçdaroğlu'nu soru yağmuruna tuttu.

"DARBE GİRİŞİMİNDEN SONRA NE YAŞANDI?"

Merkel'in, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında neler yaşandığını sorması üzerine Kılıçdaroğlu, süreçle ilgili detaylı bilgi verdi.

OHAL uygulamalarının olduğu bir ortamda sağlıklı bir referandumun yapılıp yapılamayacağının sorulduğu Kılıçdaroğlu, OHAL'e karşı olduklarını, bu ortamda referandumun zor olacağını ifade etti.

"REFERANDUMDAN NE SONUÇ ÇIKAR?"

Kılıçdaroğlu'nun, "Referandumdan hangi sonucun çıkmasını bekliyorsunuz?" sorusuna, "Hayır çıkması için uğraşıyoruz, bu konuda kararlıyız, hayır çıkacak." yanıtını verdiği belirtildi. Kılıçdaroğlu, referandumda oylanacak olanın bir parti meselesi değil, ülkenin geleceği ve rejimle alakalı olduğunu kaydetti.

**CHP’de ihraç şoku.. 

Çapanlara bu seçimde de CHP'den darbe geldi!

**23/05/2015 Tarihli Haber

2014'deki yerel seçimlerinde son anda aday olması engellenen Gürbüz Çapan'ın kardeşi olan ve geçtiğimiz yerel seçimlerin de Esenyurt CHP Belediye Başkan adayı olan Çetin Çapan, parti üyeliğinden çıkarıldı.

Haziran ayında yapılacak seçimler öncesi CHP İstanbul’da flaş bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz yıl yapılan yerel seçimlerde Esenyurt’da CHP Belediye Başkan adayı olan Çetin Çapan parti üyeliğinden çıkarıldı.

Konuyla ilgili parti genel merkeziyle görüştüğünü ancak üyelikten çıkarılma sebebinin henüz kendisine açıklanmadığını belirten Çapan, “Biz ailece partiye gönül vermiş biriyiz. Bu uygulama beni çok üzdü. Aday gösterilmemin ardından seçime sadece 20 gün kalmıştı. Bu süreçte partim için çok yol aldım. Bu da sandığa yansıdı. Kazanamasam da partime iyi oy kazandırdım. Yeni üyeler kattım. Ama beni üyelikten çıkardılar. Sadece bunu söyleyebilirim” diye konuştu.

ARDAHAN'IN KEKLİKLERİ KİMLERE ÇALIŞIR?..
  Fakir Yılmaz Yazıyorsam Sebebi Var
fakiryilmaz323@hotmail.com
 
 

KENDİ IRKINA İHANET EDENİN SONU BUDUR!..

Bir çoğumuzun İstanbul'da ki Ardahanlıların bir çoğunun Esenyurt'ta yaşadığını bildiği bir İstanbul'da dolaşırken Ardahanlıların Esenyurt'un yanı sıra en çok yaşadığı ilçelerinin başında Sancaktepe'nin de geldiğini görmek mümkün..
Hatta Esenyurt'ta Kars ve Iğdırlıları yanına koyup, 'Biz Esenyurt'ta birinciyiz' diye hava atıp, başta siyasal olmak üzere hayatın her alanında sonuncu olan Esenyurt'ta ki Ardahanlılar da bilmeli ki İstanbul'da ki Ardahanlıların en çok olduğu yer ve bir birleriyle en iç içe olduğu yer İstanbul'un Sancaktepe ilçesidir..
Yani sadece Ardahanlılar olarak nüfus çoğunluğun da 1. oldukları yer Esenyurt değil, tam tersi Sancaktepe ilçesidir..
Peki, '39 İlçesi bulunan İstanbul'un diğer ilçelerinde durum nedir?' diye soracak olursanız eğer 'vallahi hemen her ilçede varız ama gelin görün ki bu İstanbul'da onca Ardahanlının varlığı, çokluğu gibi keklikleri de çok' derim..
Ve bu kekliklerin Ardahanlılar dağıtmak, bir araya gelmemeleri için nüfuslar Ardahanlılardan kat kat az olanlarca kullanılıp. beslendiğini de iyi bilirim derim..
Bunun en açık örneği de bugünden itibaren biraz daha yoğunlaşacağım Sancaktepe ilçesinde yaşandığını da söyleyebilirim..
Çünkü Ardahanlıların yoğun yaşadığı İstanbul'un bu ilçesinde Ardahanlıların bir araya gelmemesi için görevlendirilen kekliğin neler yaptığını, Ardahanlıları bölüp, parçalayıp, yenecek bir lokma haline getirmek için çabalayan kekliği Ardahanlılara bizzat anlatılmalı derken sizinde aşağıda ki keklik masalını okumasını rica edeceğim..

**YAVUZ SULTAN SELİM HAN'IN İHANETE CEVABI

Bir Gün Padişah Yavuz Sultan Selim pazarda gezerken keklik satılan bir tezgah görür ve keklik satılan tezgaha yönelir. Bütün keklikler 1 altındır fakat bir tanesi ayrı bir kafes içinde ve 100 altındır.

Yavuz Sultan Selim sorar:

-Bunlar 1 altın da bu neden 100 altın?

Satıcı:
-Hünkarım 100 altınlık olan ötüşüyle diğer keklikleri kendine çeker ve yakalanmalarını sağlar.

Yavuz Sultan Selim 100 altını çıkarıp adama verir ve
-Ver o kekliği bana! der.

Herkes şaşkınlık içinde napacak acaba koca Padişah bir kekliği diye düşünürken Yavuz Sultan Selim kekliğin kafasını tuttuğu gibi gövdesinden ayırıverir ve der ki:

-KENDİ IRKINA İHANET EDENİN SONU BUDUR!!!
Kaynak: Kdag

Editör: Kuzey Doğu Anadolu Gazetesi

Bu haber 6186 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER

ücretsiz iş ilanları

FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI