Reklam
Bugun...


VALİ ÖNER HAKKINDA SUÇ DUYURUSU!
Yeni 25.Hudut Tugay Komutanı Tuğgeneral Berat Acar'ın ziyaret ettiği ve artan Covit-19 vak'aları dolaysıyla uygulanan önlemleri yerinde incelemek için Halk Pazarınında olduğu perşembe günü Kongre caddesi üzerine bulunan kavşakta Koronavirüs denetimi yaptıktan sonra Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreni programına katılacak olan Ardahan Valisi Hüseyin Öner hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

VALİ ÖNER HAKKINDA SUÇ DUYURUSU!

İŞADAMI MAHİR AKTAŞ YAŞAM TV'YE KONUK OLACAK..

SÎZDE KONUĞUMUZ OLUN..

Gazeteci Fakir Yılmaz Yeniden TV Programcılığına Başlıyor..

'Gazeteci Fakir Yılmaz Île Îş Dünyası' Yaşam TV'de Cumartesi Günü Saat: 17.00~19.00'da Yeniden Başlıyor..

İZLEMEK iÇİN Yaşam TV Türksat 4A Uydusu Frekans: 12034 MHz Symbol Rate: 27500 Polarizasyom: V (Dikey) Fec: 5/6

 www.bymfashion.com

MERHABA Ardahan’daki gelişmeleri görüntülü izlemeniz için youtube ArdahanTV Kanalımıza abone olmanız umuduyla. Haberlerimizi ArdahanTV'dem görüntülü haberlerimiz için TIKla abone ol, izle.. 

Halkın Kurtuluş Partisi (HKP), Covid-19 salgınıyla ilgili aralarında Ardahan Valisinin de bulunduğu yetkililer hakkında suç duyurusunda bulundu.
HKP avukatları, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Üyeleri, Ardahan Valisi Hüseyin Öner ve 80 İl Valisi hakkında, “1593 Sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanunu Maddelere Hareket Ederek Görevi Kötüye Kullanma (TCK M. 257)” suçlarını işledikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

“BİNLERCE İNSANIMIZIN HASTALANMASINA, VEFAT ETMESİNE SEBEP OLMUŞLARDIR”

HKP avukatları tarafından Başsavcılığa verilen dilekçede, “TCK 257. maddeye aykırı hareket ederek binlerce insanımızın hastalanmasına, vefat etmesine, açlık ve yoklukla baş başa kalmalarına sebep olan şüpheliler ki buna gerçek bilim insanı namusuna sahip olmayan, önerilerinin hayat bulması konusunda siyasi iktidara gücü yetmese bile, gerçekleri açıklamaktan imtina ederek, siyasi iktidarı teşhir ederek istifa etmek vb. bir çok yaptırım olanağını kullanmaktan imtina eden Bilim Kurulu Üyeleri de dâhildir, soruşturma başlatılmasını talep etmek zorunlu olmuştur” ifadelerine yer verildi.

“YÖNETEMİYORSUNUZ! YÖNETEMEZSİNİZ!”

Konuyla ilgili HKP Genel Merkezi, “Halkımızı bile isteyerek ölüme sürükleyenler, bir gün mutlaka hesap verecekler!” başlıklı açıklama yayınladı. Yapılan Açıklamada, “Bir kez daha söylüyoruz: Yönetemiyorsunuz! Yönetemezsiniz! Çünkü merkezine halkını, insanını değil, ABD, AB Emperyalistlerine uşaklık etmeyi hedef alan politikalarınız var. Siz, ölen ölsün diye düşünüyorsunuz Eyy AKP’giller ve Reisi. Bizse inadına yaşamayı ve yaşatmayı amaçlıyoruz” ifadelerine yer verildi.

Öztürk Yılmaz'ın Sitemi..

Öztürk Yılmaz  bir dönem zebani oldukları, cehennemden çıkıp geldikleri iddia edilen ve oluşturulan kamuoyu ile başta güney sınırlarımızı olmak üzere tüm ülkeyi sarsan İş-İT'in görevini yerine getirdikten sonra kenara çekilmesi ardından Kılıçdaroğlu'nun ''Kontrollü Darbe'' diye iddia ettiği ama benim mevcut iktidara birileri tarafından uyarı yani yerel ağızla ''hizaya getirme'' olarak değerlendirdiği nedense unutulan Feto'nun revaçta olduğu dönemlerde adını duyduğumuz bir hemşerim. 
Hem bürokrat hem de siyasetçi olan ve İşİT tarafından kaçırılıp, 101 gün sonra serbest bırakılan o dönemin iktidarının Musul Konsolosu, kurtarılmasından sonra aynı iktidar tarafından terfi edilip, Türkiye'nin Tacikistan nezdinde Duşanbe Büyükelçisi olarak atandığı şu anki Yenilik Partisi Genel Başkanı, Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz benim ''Güçlü Lobi'' derken kendisini ve partisini görmek istemediğinden yakınıp, hem dostluğumuz hatırına, hem de bir siyasetçi olarak kendisinin adının geçtiği yazılarımda hiç iyi niyetli olmadığımı belirterek sitem etmekte.


Ve aynı Öztürk Yılmaz kendisinin hem iktidar ile hem de başta kendisini siyasete davet edip, 2 dönem milletvekili, ardından Genel Başkan Yardımcısı yapan CHP olmak üzere muhalefet ile uğraşırken benim bir gazeteci ve memleketim Ardahan stk'larının en üst çatı örgütü ARDAFED'in ve Ardahan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı olarak bunu takdir edeceğime eleştirisel yazılarla kendisini üzdüğümü belirtirken ben ve benim gibilerinin her ne kadar görmezden gelip, oralı olmazlarsa da kendisinin ve partisinin kimsenin güdümünde, emrinde olmadığını ve örgütlenmesine başladıkları partilerinin ilk hedeflerinin de iktidar olmak olduğunu belirtmekteydi..

Evet, her insanın, her siyasi oluşumun ve her stk'nın amaçladığı hedefinde başarılı olmak için ayranına ekşi demediği şu dünyada yaşanan baş döndürücü gündemin içinde kaybolmamak için direnen ve görüşleriyle, ortaya attıkları iddia ve fikirleri ile toplumun kendilerini kabul etmesine çalışanların içinde olan ve bana göre ben dahil bir çok Ardahanlının yapamadığını yapıp, bir Ardahanlı olarak parti bile kurulabileceğini ortaya koyan Ardahanlı Öztürk Yılmaz, eski konsolos, büyükelçi olan Öztürk Yılmaz, seçilmesinde büyük emeğimin olduğuna inandığım CHP eski Milletvekili Öztürk Yılmaz, Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, memleket Ardahan'ın da aralarında olduğu ve mazbatalarının verilmek üzere olan 28 İl'de örütlenmelerinde sona doğru getirdiği iddia edilen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, benimle tv hayatına başlayıp, sonrasında CNN başta olmak üzere bir çok ulusal kanal havasıyla bizi takmayan ama her şeye rağmen yine de bana sitemli Öztürk Yılmaz çok ama çok iddialı bir siyasetçi, bir Ardahanlı Öztürk Yılmaz ..

HANAKLI KÜVET VE İÇ KAPLAMADA MARKA!

Eski haberlerimiz için TIK la http://arsiv.kuzeyanadolugazetesi.com/ardahan.php

VALİLER ARDAHAN'DAYDILAR..
arşiv haber 16/11/2015 tarihli haber
erhat Kalkınma Ajansı’nın (SERKA) 44. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Ardahan’da Yönetim Kurulu Başkanı Ardahan Valisi Ahmet Deniz başkanlığında gerçekleştirildi.
Toplantıda 2015 yılı çalışma programı ele alındı. Ayrıca bu yıl içerisinde yürütülen projeler ile teklif çağrısına çıkılacak olan teknik ve doğrudan faaliyet destekleri ve güdümlü projeler görüşüldü.
 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Ahmet Deniz, “Kalkınma ajansları, bölgeler arası gelişmişlik düzeyinde ki farklılığı gidermek için faaliyet gösteriyor. Bunu başarabilmek için kamu kuruluşları, STK’lar ve özel sektör işbirliğini yoğunlaştırarak, daha hızlı bir gelişim stratejisi geliştirmek adına Serhat Kalkınma Ajansı’mız çalışmalar yürütmektedir. Ajansımız, son 5 yılda 243 projeyi desteklemiş ve yaklaşık 72 milyon Türk lirası da hibe vermiştir. Bu hibelerden kamu kuruluşları, STK’lar ve özel sektör yararlanmıştır. Ajansımız, bölgemizin kalkınması ve gelişmesi için bundan sonra ki dönemlerde de yeni projelere imza atacaktır” dedi.
 
Vali Deniz’in açılış konuşmasının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.
 
Uğurludağ Kayak Merkezinde ki Yalnızçam Oteli’nde gerçekleştirilen toplantıya Vali Deniz’in yanısıra Yönetim Kurulu üyeleri Iğdır Valisi Davut Haner, Kars Valisi Günay Özdemir ve diğer kurul üyeleri katıldı.Kaynak: ardahan haber

Editör: ardahan haberleri

Bu haber 3778 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Birbey
21-11-2015 03:02:00

Hiç birşey yaptığınız yok ne hibe ne para belediye seçimlerinde gorusecegiz

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER

ücretsiz iş ilanları

FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI