Reklam
Bugun...


Saffet Kaya Partisi Geliyor..
İktidar partisi AK Partinin kinci kez listeye almadığı Ardahan’ın 20., 21. 22. Dönem Milletvekili Saffet Kaya 4. kez milletvekili olmak için Ardahan’da bağımsız milletvekili olmak için bağımsız aday olmak için kolları sıvadı.

Saffet Kaya Partisi Geliyor..

Saffet Kaya Partisi Geliyor..

*Arşiv Haber 17/03/2015 Tarihli Haber

Yılmaz’ın tespit edip, AK Parti’den aday edilmeyeceğini, ‘Saffet Kaya AK Parti’de Yok’ başlığıyla kamuoyuna duyurduğu haber ardından kolları sıvayan Saffet Kaya’nın ailesiye bir araya gelip, yeni yol haritasını çizdiği ve 2015 Genel Seçimlerinde Ardahan’da Bağımsız Milletvekili Adayı olma kararı verdiği bilgisine ulaşıldı.

*Ekibine ‘Hazır ol’ dedi..

AK Partinin kendisine yaptığı bu ikinci yanlışın bedelini Ardahan’da seçim kayıp ederek ödeyeceğini çevresine anlatan Saffet Kaya bir parti kadar olan gücünü ortaya koyup, tek başına milletvekilliğini alıp, Ankara’ya döneceğine inandığını söylediği çevresine ‘Hazır olun’ emri verdiği de alınan diğer bilgiler arasın da oldu.
Önümüzdeki günlerde Ardahan’a giderek seçim çalışmalarına start vereceği öğrenilen Saffet Kaya’nın bağımsız aday olması halinde Ardahan’da ki dengeler baştan aşağı yeniden dizayn edilmek zorunda kalacağı da görülmektedir.

**İSTANBUL’DA ÇİZİLDİ..

AK Parti Genel Merkezinin 6 bin 600’e yakın aday adayın bir çoğunu elediği son mülakatta Safft Kaya gibi İstanbul’da da Milletvekili Aday Adayı olmak için başvuran bir çok Ardahanlı siyasetçinin de elendiği de görüldü.
Ünsal Kılıç başta olmak üzere diğer bir çok Ardahanlı siyasetçinin bir üst kurula giremediği ve elendiği dikkat çekerken, bu aday adayların elenmesinin altında yatan ana nedenin bu isimlerin seçimden seçime Ardahanlı kesilip, metropollerde bulunan Ardahanlılarla kuramadıkları diyaloğun yanı sıra seçime kısa bir süre kalana kadar hangi partili olduklarını kamuoyuna ve siyasi görüş olarak yakın oldukları partilere anlatamamaları ve bugün aday aday olup, elendikleri o partiler de aktif olmamalarının neden olduğu gösterildi. Haber/Fotolar: www.kuzeyanadolugazetesi.com
Kaynak: kuzeyanadolugazetesi

Editör: Fakir Yılmaz

Bu haber 12888 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Yaşar Arslan
17-03-2015 20:04:00

Mithat Çoban sizi kutluyorum. Ardahan’da sessiz çoğunluğun sesi oldunuz. Bu çıkışı Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy’dan beklenirken, sizin ne kadar omurgalı, dik duran, karnından konuşmayan, saygı duyulan bir şahsiyet olarak size saygı duyuyorum. SİYASETİ KARANLIKTA GÖZ KIRPMAK olarak görenler, ne yardan nede serden geçmeyenler, Gün aydınlanınca çevresinde kimseyi bulamayacaklar. Şunu biliyoruz ne tür anket olursa olsun Saffet Kaya ismi öndedir. AK partiden aday adayı olmuş şahıslar ve hazırdaki milletvekili çıksın bağımsız 500 veya 1000 oy alamazlar. Onlar; Saffet Kaya gibi vatandaşına 24 saat cevap veremezler, Mecliste Saffet bey milletvekiliyken meclisin koridorunda günde 200 kişi sorununu çözüp, yemeğini çayını içiremezler. Bir araba bir Şoför Ardahanlıları götür getirile tahsis edemezler. Saffet beyde ilgi alaka, Güleryüz samimiyet olmazsa bu insanlar Saffet Kaya’nın kapısını aşındırmazlar. Yeni adaylar Ankara’da meclisin yolunu öğrenene kadar 4 yıl biter. Sonra, ah, keşke, elim kırılsaydı, gibi yakınmalarla saçımızı başımızı yonarız. . Ama Saffet Kaya’nın Ardahan’da %20 ile 25 arasında oyu var. AK parti değerlendirirse 2-0 en yakın partidir, Yoksa Saffet Kaya nerdeyse biz ordayız. RİZE; Sayın Tayip Erdoğan’ı tutuyorsa, KONYA; Sayın Ahmet Davutoğlu’nu tutuyorsa, KAYSERİ; Sayın Abdullah Gül’ü tutuyorsa, TUNCELİ; Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu tutuyorsa, OSMANİYE; Devlet Bahçeli’yi tutuyorsa, ARDAHANIN MARKASI Sayın Saffet Kaya’yı tutuyor. Ölümüne Haykırıyoruz SAFFET KAYA SENİ ÇOK SEVİYORUZ. Saygılarımla,rn-------------------------------------------------------------------------------------------------rnAk Parti Saffet Kaya’yı çizerse, Ak Partili olarak bizde AK PARTİYİ çizeriz.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER

ücretsiz iş ilanları

FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI