Reklam
Bugun...


İYİ PARTİ İL BAŞKANINA KÖTÜ SALDIRI!..
Ardahanlı CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in "HDP'ye bakanlık verilebilir" açıklamasına, "Bizim olduğumuz masada olamazlar" ifadesiyle cevap veren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir süre önce bir araya gelen İYİ Parti Ardahan İl Başkanına saldırı.

İYİ PARTİ İL BAŞKANINA KÖTÜ SALDIRI!..

SÎZDE KONUĞUMUZ OLUN..

Gazeteci Fakir Yılmaz ile Gazeteci Özlem Şeyma YHılmaz'ın birlikte hazırlayıp, her pazar günleri saat: 14.00'da TEMPO TV'de Sundukları Canlı Yayın Programı

Her Pazar günü saat:14.00'da 

Sizde Tempo TV ekranına konuksunuz..
MERHABA Ardahan’daki gelişmeleri görüntülü izlemeniz için youtube ArdahanTV Kanalımıza abone olmanız umuduyla. Görüntülü haberlerimiz için TIKla abone ol, izle.. 

MHP eski İl Başkanlarından şu anki İYİ Parti Ardahan İl Başkanı Taşkın Polat, diyaliz tedavisi için gittiği Ardahan Devlet Hastanesinin önünde üç kişinin kendisine saldırdığın söyledi. Polat, “Kimseyle herhangi bir kavgam, alacak verecek davam yok. Bu saldırının siyasi olduğunu düşünüyorum” dedi.

İYİ Parti Ardahan İl Başkanı Taşkın Polat, Ardahan Devlet Hastanesi’nde bugün kimliği belirsiz ve Ardahanlı olmadıkları öğrenilen 3 kişi tarafından saldırıya uğradığını açıkladı. Taşkın Polat şöyle konuştu:

“Az önce diyalizden çıkarken kimliği belirsiz 3 kişi tarafından saldırıya uğradım. Benim kimse ile şahsi bir hesabım, kimseyle herhangi bir kavgam, alacak verecek davam yok. Bu saldırının siyasi olduğunu düşünüyorum. Er ya da geç bu alçakça saldırıyı yapanlarla elbette ki yüz yüze geleceğiz. Erkekçe karşımıza çıkamayan alçaklar, en savunmasız olduğum anda saldırıya geçtiler. Ebetteki her şeyin bir bedeli olur. Devletimiz ve polislerimiz araştırmayı yapıyor inşallah en kısa zamanda failler yakalanacak ve biz de kendilerini tanımış olacağız.”

Cumhurbaşkanı Adayı Tarkan!
Nemli havalar etkisini sürdürüp, soğuk ve yağmura dönüşmediği şu günlerde kuraklığın yine kapıda olduğu haberlerini de okuyoruz.
Bu olumsuz durumu dört gözle bekleyen ve “İmamoğlu geldi İstanbul susuz kaldı” demek için dua edenlerin onarıma alınıp, genişletilmeye çalışılan metrobüs hattında meydana gelen bir kaza ardından neredeyse zil takıp oynadıklarını  görüyorum, Tarkan İzmir’de şıkıdım şıkıdımı söylerken..
Hızlı tren yolları yapıp uzaya gideceklerini iddia edenlerin bu tren   yolunda meydana gelen kazada ölen kişilerle ilgili süren davayı daha sonuçlandırmazlarken '128 milyar dolar dahil, deprem paraları, göçmenlere gelen paraları ne yaptınız?' sorusuna 'yol yaptık, otoban yaptık, köprü yaptık' derlerken, bu otobanların ikisinde meydana gelen ve 40 kişinin ölümüne neden olan trafik kazasının haberine bile yayın yasağı getirdiklerini unutmuşlardı.
Kaybettikleri İstanbul’un acısıyla her yaşanan olumsuz olaya sevinip 'İmamoğlu tatilde' diye eleştirenler Tarkanlı İzmir’in kurtuluşuna da şok oldular.
Çünkü HDP'liler ve Kürt sanatçılar katılacak diye memleketim Ardahan’daki festivallerinde içinde olduğu bir çok yaz etkinliğini iptal ettirenler bu etkinliğinde çok ses getirmeyeceğini düşünüyorlardı.
Ancak başta CHP olmak üzere muhalif medyanın adeta Tarkan’ın reklam ekibi gibi çalışmasıyla binlerce insan toplanmış hem İzmir’in kurtuluşunu kutlamış hem de iktidara olan hırslarını Tarkan’ın şarkıları eşliğinde hissettirmeye çalışmışlardı.

Attığı bir tweetle adeta beleşten Hatay’dan, HDP’den milletvekili olan ancak meclise girdikten sonra Kürt sorununa bulaşmama adına mı yoksa başka bir nedenle mi bilmem ama bu partiden istifa edip, Türkiye İşçi Partisini kuran ekiple yol alan Barış Atay gibi okuduğu son şarkısı 'Geçcek,  geççek' ile bir anda muhalif kanadın sesi olan Tarkanın da başına muhalefet kuşu konmuştu.
Çünkü pandemi süreci dahil yaşanan bu ekonomik sıkıntı içinde işsiz kaldığı dönemi nasıl atlatacağını kara kara düşündüğü bir sırada bu konserle yeniden reyting yaparken, ulusalcı ağırlıklı CHP’lilerin desteğiyle de yıl bitmeden doldurduğu cebini kârla kapatmış oldu. 
Evet İmamoğlu ve Yavaş isimlerinin geçtiği 2023 seçimleri öncesi bu yarışta adı öne çıkmayan İzmir Büyük Şehir Belediye Başkanının Atatürk’ün 100 yıl önce söylediği sözleriyle başladığı konuşmasını kendilerine söylemiş olarak kabul eden iktidar ve yanlılarının fark ettiği ama CHP ve altılı masanın görmediği önemli bir şeyi ben söylersem acaba dikkate alınır mı bilmem ama bu fikrimin en bariz örneği Ukrayna’dır derim. 
Çünkü en az 1 milyon insanı bir araya getiren Tarkan’da Ukrayna başkanı gibi sanat dünyasından gelen bir isimdir. Yani aday arayan muhalefet Tarkan’ı aday göstersin, 2023 sahnesine çıkarsın derim.
Sonuçta o da Erdoğan gibi hem Rizeli, hem de bizim çantalı vekiller ve onca siyasetçi gibi yurt dışı menşeli olsa da en azından üniversite diploması da var..

arşiv haber 06/09/2015 tarihli haberler/yorum
Av. Osman Nuri Yılmaz MHP'den Aday Oluyor.
1 Kasım'da yapılacak olan seçimler öncesi aday adaylarını belirlemeye çalışan partiler arasında bulunan Milliyetçi Hareket Partisi'ne ikinci Avukat aday adayı oluyor. Ardahanlı Avukatlardan olan Osman Nuri Yıldız'ın bugün MHP Genel Merkezine giderek Milletvekili Aday Adayı olacağı öğrenildi. Av. Osman Nuri Yıldız'ın MHP'de karar kılması Ardahan siyasetinde yeni bir dalgalanma ve hareketlenme getireceği de görülürken, siyasetinde temiz politikacılarla yapılacağını ortaya koymaktadır.

**twitter’in en az kullanıldığı Ardahan’dan

Aday Oldular, Sanal’a Koştular..

7 Haziran Genel Seçimlerinin sonucundan memnun olmayan bazı çevrelerin zorlamasıyla yeniden seçime giden siyasiler sanal ortamı en iyi şekilde kullanmaya başladılar.

**twitter kullanımında sonuncu, facebookta iyi..

Siyasilerin aday adayı olması ardından hemen koştukları sanal ortam aracılığıyla siyasi propagandaya başladıkları görülen Ardahan’da ki siyasiler en çok kullandıkları alan facebook olurken Ardahanlı siyasilerinde Ardahanlılar gibi twitter’i çok kulanmadıkları görülmekte.

**Öztürk ve Yıldız Facebook’ta Özel Sayfa Açtılar..

1 Kasım Genel Seçimleri öncesi dünya görüşlerine yakın siyasi partiler de aday adayı olan ve ardından sanal ortamda sayfa açanların arasına supriz şekilde CHP’den aday aday edilen Büyükelçi Öztürk Yılmaz ve MHP’de Ardahan Milletvekili Adayı olan Ardahan’ın sevilen avukatlarından Osman Nuri Yıldız kendi özel sayfalarını açtılar.
CHP’nin Aday Adayı Özttük Yılmaz’ın, ‘Öztürk Yılmaz/Politikacı’ başlığıyla, Av. Osman Yıldız’ın, ‘Ardahan İçin Osman Nuri Yildız'la MHP'de Buluşalım’ başlığıyla açtığı facebok sayfasına kısa sürede yoğun bir beğeni geldiği dikkatlerden kaçmadı.
*Ardahanlı twitter kullanmıyor..

Siyasilerin aday olur olmaz koştukları sanal ortamın en etkili kullanıldığı dünya da en etkin sanal ortamlardan olan twitter’i çok kullanamadıkları görülen Ardahanlıların paylaşımlarını twitter sayfasından ziyade facebook’ta paylaştıkları görülüyor.                     

1 Kasım'a yenilenecek olan genel seçimler öncesi hazırlıklarını sürdüren partilerin başında gelen AK Parti, CHP, HDP ve MHP Ardahan Adaylarını belirlemek için yoğun bir şekilde çalışıyor.

**ADAY ADAYI SAYISI DÜŞTÜ..

7 Haziran'da yapılan genel seçimlere nazaran heyecansız geçeceği şimdiden belli olan 1 Kasım seçimlerine hazırlanan partilere seçmenin olduğu gibi adat adaylarının da ilgisiz olduğu dikkat çekiyor.


AK Parti'de şu an hala milletvekili olan Prof. Dr. Orhan Atalay'ın yeniden milletvekili olmak için başvuruda bulunduğu görülen Ardahan'da geçtiğimiz seçimlerde yine aday aday olan isimlerin büyük bölümünün başvuruda bulunmadıkları dikkat çekti.
AK Parti eski İl başkanlarından olan ve geçtiğimiz 7 Haziran Genel Seçimlerinde 2. sıra milletvekili adayı olan Veteriner Hekim Yunus Baydar'ın 1 Kasım Genel Seçimlerinde de aday olduğu öğrenilirken
CHP'de de ise partiye büyük bir heyecan getiren bir ismi yani IŞİT tarafından kaçırılıp, 101 gün esir tuttuğu eski Konsolos, yeni Büyükelçi Öztürk Yılmaz'ı partiye davet edip, liste 1 olarak aday göstereceği haberleri ardından milletvekilliğine başvuranların bir çoğu adaylık baş vurusundan vazgeçtiği dikkat çekerken Ecz. Yunus Dündar, Ardahan Ankara Vakfı Başkanı Sabri Arpaç, İstanbul'da Maili Müşavirlik yapan Deniz Aydemir'in aday adaylığına başvuruda bulundukları öğrenildi.
MHP'de ise Çıldırlı Avukat Gökhan Ağdemir'in yanı sıra 4 aday adayın başvuruda bulunduğu Ardahan'da HDP'de bir heyecan kaybı yaşandığı dikkatlerden kaçmıyor.
Ertan Hamitoğlu ile Güner Kokart'ın yeniden başvuruda bulunduğu öğrenilen 1 Kasım Genel Seçimleri öncesi yarışa hazırlanan partiler ve adayları Ardahan'ın iki milletvekili için yarışacaklar.

**BİRLER BELLİ GİBİ, İKİLER KİM OLACAK?

69 Bin oyun 65 binin sandığa gitmesi beklenen Ardahan'da en azında bir milletvekili kazanmak için yarışan AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin birleri şimdiden belli gibi görünürken bu partilerin ikinci sıra aday sıkıntısı yaşadığı da dikkat çeken diğer önemli bir sorun olarak partilerin önünde duruyor gibi.
Buna neden ise gerek seçimlere kısa bir süre oluşu, gerek ise aday olanların hemen hepsinin liste biri istemesi neden olurken özellikle liste bir net gibi olan CHP'nin 2. sıra adayının kim olacağı en çok merak edilen konuların başında geliyor.
AK Parti de ise başta yeniden aday adayı olan Veteriner Hekim Yunus Baydar'ın liste bir olmaması halinde liste iki sıkıntısı yaşayacağı şimdiden belli olurken, aynı durumun parti siyaseti ve seçmeni ile kan uyuşmazlığı yaşadığı öne sürülen HDP'nin şu an milletvekili olan kişiyi yine aday etmesi halinde bu partide gerek ikinci sıra aday konusunda gerek ise alacağı oylar konusun da sıkıntı yaşayacağı ileri sürülmektedir.
MHP'nin liste bir gibi liste ikide de sıkıntıda olan partilerin başında geldiği Ardahan'da bir adayın milletvekili olabilmesi için en az 15 bin oy alması gerekiyor.
4 Partinin yarışması beklenen Ardahan'nın iki milletvekilinin yarışacak olan iki parti arasında paylaşılması beklenmektedir.

**Arpaç Hala Ümitli..

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İŞİT tarafından kaçırlan Ardahanlı Büyükelçi’yi partiye davet edip, Ardahan’da 1. sıra adayı edeceği yönünde ki güçlü kanılara karşın diğer 1. sıra aday adaylarda umudunu yitirmiyor.
Bunlardan biri olan Göleli Yeminli Mali Müşavir Sabri Arpaç yaptığı son açıklamasında, ‘CHP işe Ardahan’da Göleli Aday İle İşe Başlamalıdır’ dedi.
Kendisi de Göleli olan Sabri Arpaç’ın bu açıklamasını umudunu kestiği Ardahan yerel basınından ziyade Ege Bölgesi haberlerini yapan bir internet sitesine yapması da dikkatlerden kaçmadı.
İşte Sabri Arpaç’ın Ardahan basınından umudunu kesip, Ege Bölgesinde medet bekleyip, yaptığı açıklama; 

Sabri Arpaç Ardahan için iddialı

*Sabri Arpaç Ardahan için iddialı..

1 Kasım’da yapılacak olan genel seçimler öncesi özellikle Aradahan'da hareketlenen siyasi arenada ismi hep ön sıralarda olan ve bu dönemde aday gösterilecek isimlerin başında gelen Ardahan Ankara Vakıf Başkanı ve Yeminli Mali Müşavir Sabri Arpaç CHP’nin Ardahan’da yeniden nasıl toparlanıp, yeniden nasıl milletvekili çıkaracağı hakkındaki görüşlerini Egemedyası Genel Yayın Yönetmeni Özgür Tuğrul'a anlattı.

 

CHP’nin işe Göle’den, Göleli bir aday ile işe başlaması halinde rakip partileri zorlayacağı gibi diğer ilçelerede güven getireceğine dikkat çekiyor Arpaç.

‘Bilindiği üzere, Ardahan öteden beri aydınlık fikirlerin ve sol sosyal demokrat düşüncenin hakim olduğu bir ilimizdir. Son zamanlarda Ülke genelinde ve Ardahan özelinde siyaset üreten insanların evrensel sol ve sosyal demokrat düşünceyi hakim kılma yerine sağ siyaset yöntemlerini kullandıkları ve AKP taklitçiliğine özenmeleri ve aynı yöntemleri uygulamaları partimizi sıradanlaştırmış ve halktan kopuk, bölge siyasetçilerinin bilinen taşra zihniyeti halkta güven sorunu yaratmıştır.’ diyen Yeminli Mali Müşavir Sarbi Arpaç açıklamalarına şu sözler ile devam etti.

‘Son seçimde sağda ve solda siyaset üreten aynı kişileri gören halk siyasetten soğumuştur. Heyecansız ve kerhen oy kullanan bir seçmen tipi oluşmuştur.Bu genel ve hakim görüş elbette ki seçim sonuçları üzerinde etkili olmuş ama, sonuç üzerinde en önemli etken değildir.Partimizin yıllardan sonra son seçimde ileri sürdüğü sosyal politikalar halka anlatılamamıştır. Ardahan Genel Merkeze ekonomik ve sosyal proje ve politikaları yeterince anlatılamamış,küskün ve biri biri ile kavgalı yönetici ve adaylar enerjilerini bir birleriyle mücadele ederek kavgalı, küskün bir şekilde geçirmiştir.Geçen dönem tam seçim arifesinde bir İl Başkanlığı ve İl Yönetimi sorunu yaratılmış ve halka güven noktasında büyük bir zafiyet oluşmuştur. Bu ortamı burada tekrar anlatmanın bir yararı yoktur. Çünkü olay bütün tazeliği ile Ardahan Halkının, Partililerimizin ve kamu oyunun hafızasındadır.

 

NEDEN ADAYIM?
Az önce size açıkladığım bu durum seçimin kaybedilmesinin önemlice bir nedenidir. Çünkü bu durumda parçalı, biri birinin aleyhine laf, söz, dedikodu yaratan partililer bu yetmezmiş gibi başka partilere oy vermek, parti aleyhine çalışmak gibi parti suçları işlemek gibi suçlamaları gibi suçlama ve yorumlara da neden olmuştur.

Parçalı, kavgalı, biri biri ile uğraşan, rakip partililere bile malzeme üreten bir yapının oluşumu partiye seçim kaybetmiştir.
1. sıra adayı tarafından seçimin kaybedilmesinde bir etken olarak ileri sürdüğü HDP’nin dolayısiyle PKK’nın baskı ve korku ile oy kullandırdığı ise tamamen gerçek dışı olup, seçim kaybetmenin ve başarısızlığın perdelenmesinden başka bir şey değildir.

Seçim kampanyası, abartılı, medyatik, turbine oynama şeklinde oluşmuş ve güven yaratıcı ve etkili olmamıştır.
Böylece; 2011 genel seçimlerinde CHP’nin oy oranı yüzde 30 olup, Ardahan’da 2. Parti durumundaydı. 2015 seçimlerinde ise bu oran İl Genelinde % 22’ye inmiş ve parti İl düzeyinde 3. Parti olmuştur.

CHP KAN KAYBETTİ

Ardahan’ın yaklaşık seçmen sayısı yaklaşık 70 bin’e yakındır.

Göle’nin seçmen sayısı ise yaklaşık 19.000 dir. Göle son zamanlarda partimize aday tespiti noktasında ilkesel olarak  tepki duymaktadır.

En büyük ilçe olmasına rağmen göle’li aday gösterilmemesine ilçe halkı oy tercihi ile tepki vermektedir. Ardahan’ın merkez hariç 5 ilçesi bulunmaktadır. Göle’nin seçmen sayısı diğer 4 ilçenin seçmen sayısı kadardır. Merkez’e de yakın mertebededır.Özellikle küçük ilçelerde aday çıkartılıp, göle gibi büyük nüfus ve seçmene sahip olan bir yerde göle’li aday gösterilmemesi çok tartışılan ve halkta algı yaratan bir unsurdur.

Ayrıca, Ardahan’ın en büyük ilçesi olmasına rağmen 4 dönemdir CHP’de Göle’li adaya yer verilmemesi psikolojik olumsuz bir etki yaratmıştır.

Göle seçmeni halen büyük ölçüde HDP’ye yönelmemiştir. AKP’den duyduğu rahatsızlığı ndeniyle, HDP’ye yönelmesi çok kuvvetli bir argümandır. Göle’li ve Kürt oylarını alabilecek bir aday AKP yılgınlarını CHP’ye yönlendirebilir.

Damal hariç diğer ilçe ve merkezde oy oranları %20 dolaylarındadır.  Damal %80 posof ile merkezin ilçe ortalaması %15’dir.
Göle’nin il toplam seçmen sayısı içindeki oranı % 27’dir.

ORTAK ADAY

Ve tabiki bütün ilçe Başkanlarımız ve halk ile iç içe oluşumuz nedeniyle Ardahan'da ortak bir görüş olarak bu seçimde partimize bir milletvekili daha bu bölgeden çıkartmak amacımız.

Sonuç olarak, bütün değerlerimizi alt üst eden AKP zulmüne karşı onurlu, kararlı ve dirençli mücadele etmek için adayım.
Cumhuriyet Halk Partisi üyesi olma şerefine erişmiş, yöneticisi, delegesi ve aday adayı olma şerefine nail olmuş bütün aday adayı arkadaşlarıma başarılar dilerim. Hepsi de değerli, hepside her göreve laiktirler. Elbette ki hepimiz aynı göreve seçilemeyeceğiz, ama devam eden siyasal yaşamda hepimizin ülkemizin esenliği için görevlerimiz olacaktır.

Bir Kasım'da yapılacak olan seçimde ben de aday adayıyım. Çalışmalarımı yaptım, tabanla da iletişim halindeyim. İlçelerle de aynı şekilde görüşmeler gerçekleştirdim. Göle ilçemizle ilgili iddiamı da belirtmek istiyortum.
 
Kendimin de Göle'li olmam nedeniyle Göle'den birinci parti olarak çıkacağımıza inanıyorum.  Partimiz de eğer benden yana bir tercihde bulunur ise bu seçimi kazanacağıma olan inancım tamdır. Bu konuda finansmanla ilgili de her türlü imkanı hazırlamış ve Sayın Genel Başkanımdan emir beklemekteyim.

 

Sabri Arpaç Kimdir

1954 yılında Ardahan İli Göle İlçesi Kayaaltı Köyü'nde doğdu.İlkokulu Köyünde, oratokul ve lise öğrenimini Ardahan'da tamamladı.Balikesir Necatibey Eğitim Enstitüsü ve  Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi'ni bitirdi.Trabzon, İskenderun ve Ankara Vergi Dairelerinde Vergi Dairesi Müdürü olarak; görev yaptı.

Halen Yeminli Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi olarak görev  yapmaktadır. SA Yeminli Mali Müşavirlik Denetim Ve Danışmanlık Limitet Şirketi'nin  % 99.5 ortağıdır.

Prof. Dr. Yüksel Koç Yalkı’ın kurucusu olduğu YKY Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş’nin de ortağıdır. SPK lisanslı Kurucu Ortak Baş Denetçidir. 

Bölgede canlı hayvan ticareti yapan Mustafa ARPAÇ’ın oğludur. Mustafa Arpaç, Kars ve Ardahan çevresinde tanınan ve sevilen bir iş adamıdır. Aile, yörede tanınan, itibar sahibi ve güvenilir oluşu, potansiyel olarak da bölgede bir saygınlığı olan bir ailedir.

Kardeşleri Kars, Ardahan, Iğdır ve Erzurum’da ticaret yapmaktadırlar. Yaygın olarak bölgede halk tarafından sevilen ve itibarlı tüccardırlar.

Özlem ve Özge adlı iki kızı var.

 

**AK Parti’ye Bir Prof. Daha Aday Oldu..

1 Kasım’da yenilenecek olan Genel Seçimler öncesi adaylık başvurularına devam edenler arasına bir profesör de katırldı.
Ardahan merkeze bağlı Küçüksütlüce (Harziyan) köylü Prof. Dr. İlhan Yıldız AK Parti Ardahan Milletvekili Aday Adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.

*PROF.DR. İLHAN YILDIZKİMDİR?
Karatekin Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde Öğretim Üyesiyim.  
Milli Eğitim Bakanlığı, Uludağ Üniversitesi ve Yüzüncü Yıl Üniversitesinde çalıştım. TÜBİTAK bursuyla Amerika’ya gittim. Utah Üniversitesi ve Brigham Young Üniversitesi’nde 4 yıl misafir öğretim üyesi olarak çalıştım. 2006 yılında Katar Vakfının desteği ile Katar’da 3 ay misafir öğretim üyesi olarak çalıştım. 2013 yılında YÖK bursuyla Almanya Bremen Üniversitesi’nde 3 ay misafir öğretim üyesi olarak çalışma hakkı kazandım.
Malezya, Fransa, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya ve Çin’de kısa süreli akademik çalışmalar yaptım.
Çok iyi derecede İngilizce, Arapça ve Osmanlıca biliyorum. İngilizce olarak Amerika’da yayınlattığım bir kitabım, Arapça çevirilerim, İngilizce onlarca makale ve bildirilerim bulunmaktadır. Ayrıca Türkçe olarak yayınlanan 4 kitabım ve onlarca makale ve bildirilerim bulunmaktadır.   
Aile ile ilgili üç uluslararası konferans düzenledim.
-          “Bosna Uluslararası Aile Konferansı”, 11-15 Temmuz 2012, Bosna, Saraybosna.
-          Başbakanımızın eşi Dr. Sare Davutoğlu ile birlikte düzenlediğimiz “Tıbb-ı Nebevi Kongresi”, 24-25 Haziran 2014, Ankara.
-          “II. Tıbb-ı Nebevi Kongresi”, 14-16 Nisan 2015, Cidde, Suudi Arabistan.
Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulunda 4 yıl çalıştım.
Vakıflar Genel Müdürlüğünde Bosna-Hersek ile ilgili arşiv belgelerinin transkripsiyonunun yapıldığı bir projenin koordinatör ve yürütücüsü olarak çalıştım. Vakıflar Dergisinin editörü olarak çalışıyorum. Birçok derginin hakem kurulunda görev yapıyorum.
TV6’da Prof.Dr. İlhan Yıldız ile Gül Damlası Programının yapımcı ve sunucusuyum. Bugüne kadar 50 program yayınlandı. Her Cuma saat 21.00’de bu program yayınlanmaya devam ediyor.
MUHDER ve TİSGEV Vakfının genel başkanlığını yapıyorum.
Kaynak: ardahan haber

Editör: ardahan haberleri

Bu haber 6251 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI