Reklam
Bugun...


BU HAFTA YAŞAM TV'YE İŞADAMI MAHİR AKTAŞ KONUK OLACAK..
Bu hafta başlayacak olan ve Gazeteci Fakir Yılmaz'ın hazırlayıp her cumartesi günü, saat 17.00 ila 19.00 arasında Yaşam TV'de yayınlanacak olan '' Gazeteci ile iş dünyası'' adlı programın 2. haftasının konuğu Ardahanlı İş adamı Caner Kaya olacak.

BU HAFTA YAŞAM TV'YE İŞADAMI MAHİR AKTAŞ  KONUK OLACAK..

SÎZDE KONUĞUMUZ OLUN..

Gazeteci Fakir Yılmaz Yeniden TV Programcılığına Başlıyor..

'Gazeteci Fakir Yılmaz Île Îş Dünyası' Yaşam TV'de Cumartesi Günü Saat: 17.00~19.00'da Yeniden Başlıyor..

İZLEMEK iÇİN Yaşam TV Türksat 4A Uydusu Frekans: 12034 MHz Symbol Rate: 27500 Polarizasyom: V (Dikey) Fec: 5/6 www.yasamtv.com.tr

Gazeteci Fakir Yılmaz'ın hazırlayıp, sunduğu 'Gazeteci İle İş Dünyası' adlı programın ilk konuğu Ardahanlı iş adamı Mahir Aktaş olacak.
Yaşam TV'de her hafta cumartesi günleri saat 17.00 ila 19.00 saatleri arasında yayınlanacak olan 'Gazeteci ile iş dünyası' adlı programa bugün konuk olacak olan ÇAĞDAŞ OTOMOTİV Firmasının Yönetim Kurulu Başkanı, İşadamı Mahir Aktaş ile gündemin yanı sıra iş dünyası, ülkedeki siyasi gelişmeler ve dünyada yaşananlar masaya yatırılacak.
Gazeteci Fakir Yılmaz'ın Yaşam TV'nin yeni yayın dönemini izlemek için televziyonunuzun Türksat 4A Uydusu Frekans: 12034 MHz Symbol Rate: 27500 Polarizasyom: V (Dikey) Fec: 5/6 de ayarlamanız yeterli olacaktır.

Gündemin yanı sıra başta sanatçılara olmak üzere her kesime açık olan Yaşam TV tüm dünyada izlenen önemli bir kanal olarak olmayı hedefliyor.

ÖZER ALAGÖZ KONUK SANATÇI OLACAK..

Gazeteci Fakir Yılmaz'ın hazırlayıp, sunduğu 'Gazeteci ile iş dünyası' adlı programın bu haftaki konuğu iş adamı Mahir Aktaş olurken programın sanatçısı da Özer Alagöz olacak.

10 Yıldır tv ve konser etkinliklerin de sazı ve sesi kulakların pasını silen Alagüz'ün 1 albümü, 10 klipi var. Aynı zaman da klip yönetmenliğini yapan ve müzik ile güzel bir tecrübe edinerek bu yolda ilerlemeye devam eden Özer Alagöz sazı eşliğinde söyleyeceği türkülerle programa renk katacak.

Caner Kaya'da YAŞAM TV'de
Fakir Yılmaz'ın Konuğu Olacak...
Bu hafta başlayacak olan ve Gazeteci Fakir Yılmaz'ın hazırlayıp her cumartesi günü, saat 17.00 ila 19.00 arasında Yaşam TV'de yayınlanacak olan '' Gazeteci ile iş dünyası'' adlı programın 2. haftasının konuğu Ardahanlı İş adamı Caner Kaya olacak.

Merkezi İstanbul'un elit semtlerinden olan Levent Oto Sanayi Sitesinde marka bir iş yeri olan ve en son model araçların tamirinin yapıldığı CNR MOTOR adlı firmanın sahibi Caner Kaya önümüzdeki hafta, Cumartesi Günü Saat: 17.00-19.00 saatleri arasında yayınlanacak olan ve Gazeteci Fakir Yılmaz'ın sunduğu ''Gazeteci ile iş dünyası'' adlı programında gerek kendi iş dünyasını gerekse başta Ardahan olmak üzere yurt ve dünya daki gelişmeler hakkında kendisine sorulacak olan soruları yanıtlayacak.

 

 

 
MERHABA Ardahan’daki gelişmeleri görüntülü izlemeniz için youtube ArdahanTV Kanalımıza abone olmanız umuduyla. Haberlerimizi ArdahanTV'dem görüntülü haberlerimiz için TIKla abone ol, izle.. 
 
Bizimkiler ve İsrail lobiciliği..

Sırbistan ve Hırvatistan Başkan ve Cumhurbaşkanlarını adeta birer çocuk gibi karşısında sandalyeye oturtup imzalattığı anlaşmayı okurken neyi imzaladıklarını bilmeyen bir duruma düşmeleri bu ülkelerin değil İsrail lobisinin başarısını ortaya koymaktadır.

Zira bu dünyayı Amerika'nın değil, İsrail lobisinin yönlendirdiğini Sırbistan ve Hırvatistan başkanlarını zorda bırakan imzanın bulunduğu sözleşmeyi hazırlayan bu her iki ülkenin büyük elçiliklerine de gol atan, daha da ileri giderek sözleşmenin içinde bulunan büyükelçiliklerin Kudüs'e taşınması kelimesini yazdırma başarısını göstermiştir İsrail lobisi.

Lobiciliğin nasıl yapıldığını bir kez daha, hem de başka ülkenin sarayında o lobiciliği okutan İsrail'dir. Amerika'nın yanı sıra İngiltere, Fransa, Almanya kısacası Hristiyan dünyasını kendi lehine kullanmayı çok iyi başaran Yahudi Lobisi"Kahrolsun İsrail"demekle de kahrolmayıp neyi imzaladığını sonradan anlayıp saçını düzeltme bahanesiyle elini götürdüğü başını çevirdiği lobisine kahrediyordu.

Dünyayı kendisine güldüren Sırbistan lobisinin Yani Sırbistan dış işleri bakanlığı, büyük elçiliği kendisi kadar küçük ama dünyayı yöneten büyük bir lobiye sahip olan Amerika'daki Yahudi lobisi, lobicilik yapıyoruz diye tırşuculuktan, kazcılıktan, sazcılıktan öteye gitmeyen sözüm ona dernekçiliğine, federesyonculuğuna hatta ittifaklarla "iktidarı yıkacağız" diyerek parti kuranlara örnek olmalı.

Dünyaya yön veren Yahudi lobisi yanında adını ne koyarsanız koyun bu dünyada ekonomik, sosyal, siyasal tüm yapılaşmaların hatta dünyanın 187 ülkesinin birçoğunda bulunan ve ülke başkanı ya da ülke ile ilgili bir konu gündeme gelmedikçe çoğunun adını bile bilmediğimiz yüksek duvarlı villalarda günlerini gün etmekten öteye gitmeyen büyük elçilikler, stk'lar, hatta futbol takımları aslında birer lobidirler.

Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi futbol takımları, Müsiad, Tüsiad'larda bir köy derneği gibi, ya da cami dernekleri gibi statülere uygun birer dernek, birer federasyon yani STK gibiler ama İsrail lobisi gibi bunlarda büyük oynarlar, bizimkiler 10 kişiyi bir araya getiremezken...

Zaman zaman nasıl yapılması gerektiğini anlattığım ve şu an başında bulunduğum iki stk aracılığı kanalıyla kendimce ortaya koymaya çalıştığım bu Lobiciliğin gerçek anlamda hayal edildiği gibi yapılabilmesinin diğer bir yolu da bu yolda, yola çıkanların samimiyetine idealistliklerine bağlıdır. İsrail lobisi hepimize örnek olsun diyerek...

Gazeteci Yeniden Yaşam TV Ekranlarında..
Arşiv Habwer 25/0/9/2017 tarihi haber
Başak Gayrimenkul tarafından desteklenen ‘Hayat’a Dair’ adlı program yeniden başlıyor..

Gazeteci Fakri Yılmaz’ın hazırlaryı sunduğu ve Yaşam TV’de her hafta canlı olarak yayınlanan ‘Hayat’a Dair’ adlı program yeniden başlıyor.

Ekim ayının ilk haftasında başlayacak olan programın ilk konusu Başak Gayrmenkul’un Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Anginşan olacak.

Aynı zamanda Ardahan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu Genel Başkanı olan Gazeteci Fakir Yılmaz’ın hazırlayıp, sunduğu ‘Hayat’a Dair’ programının Ekim ayının ilk haftasında başlayacak olan programının konukları, İş adamı, Gazeteci ve Sanatçılar olacak.

Gazetecilik mesleğinin yanı sıra Ardahan Gazeteciler Cemiyeti ve ARDA/FED gibi önemli stk’ların yöneticiliğini yapan ve iki yıla yakındır tv programları da yapan Kuzey Doğu Aanadolu Gazetesi Yazıişleri Müdürü/Gazeteci Fakir Yılmaz’ın bu hafta ki konukları Ardahanlı hemşehrimiz, İşadamı Nihat Anginşan ve sanatçılar konuk olacaklar.
Seymen TV’den sonra Yaşam TV’de her pazartesi günleri ‘Hayat’a Dair’ adlı siyaset, şiir, türkü katkılı program yapan Gazeteci bu sezonda konukları ile yine ülkede yaşanan gelişmeleri değerlendirip, yöre sanatçıları ile bölgeye has güzel bir program sunmaya hazırlandığını, her pazartesi günleri saat 17.30 ila 19.30 arasında Yaşam TV aracılığıyla yayınlanan programa herkes davet ettiğini belirtti.

Gazeteci’nin Konuğu Tuncer Dağ İdi..

*29/08/2015 Tarihli Haber

Gazeteci Fakir Yılmaz’ın hazırlayıp, sunduğu ‘Fakir Yılmaz İle İş Dünyası’ adlı programın bu haftaki konuğu Ardahan kamuoyunun yakından tanıdığı bir isim, Mai Müşavir Tuncer Dağ'dı..

Aynı zaman da Mali Müşavir olan Tuncer Dağ usta gazeteci Fakir Yılmaz’ın konuğu olacak
Seymen TV’de her cumartesi günleri saat 20.00’da yayınlanan ve bir saat süren ‘Fakir Yılmaz İle İş Dünyası’ adlı programa katılan Ardahan/Göleli hemşehrimiz Tuncer Dağ ülke ve bölge ekonmisinin yanı sıra hakkında kitap yazdığı derneklerle ilgili de bilgiler paylaştı.
Uzun yıllar İstanbul Esenyurt’ta bulunan  Ardahan Kültür Evi başkanılığı yapan ve adı Ardahan Federasyonu başkanlığı için de geçen Tuncer Dağ’ın katıldığu programda Dağ'ın Ardahan Federasyonuna başkan adayı olup, olmayacağınada cevap aranıd.
Tuncer Dağ, stk'lrın önemli birer kurum olduğunun farkına arılması gerektiğine dikkat çekerken, bunun en açık örenği aktif olarak çalışan derneklerin bulunduğu İstanbul'un ilçelerinde siyasette de güçlü olduğuna dikkat çekti.

Ardahan Federasyonuna Başkan Adayı olduğu yönünde bir açıklamada bulunmadığını, ancak böyle bir göreve davet edilmesi halinde hazır olduğunu belirttiğini açıklayan Tuncer Dağ İstanbul başta olmak üzere diğer batı kentlerinde ki Ardahan Derneklerinin güçlü birer çatı altında bir araya gelmesi halinde bunun siyasete olduğu gibi orada ki hemşehrilerimizin ticaretine de büyük katkısı olacağına inandığınıda belirtti.

ARDAFED Ne Diyor?..
  Fakir Yılmaz Yazıyorsam Sebebi Var
fakiryilmaz323@hotmail.com

Ardahan'ın kendi başına bir vilayet olduğunu, kendi adını taşıyan federasyon ve dernekleri olduğunu ve bunlarla birlikte yurt genelinde güçlü bir Ardahan Lobisi oluşumu için mücadele verdiğini, bunu gerçekleştimek için Ardahan ve Ardahanlıların o çok istenen birlikteliği sağlaması için KAI, KAISİAD denen oluşumları ret ettiğini belirten Ardahan Dernekler Federasyonun siyasetten ne dediği, nerede olduğunu merak edenler var.
Bunların başında gelen Rodi Baz abimiz geçende beni aramış başta 25 Eylül'de yapılacağı ileri sürülen Kuzey Irak'ta referandum olmak üzere ARDAFED'in ülke ve dünya gündemi ile ilgili ne düşündüğünü soruyordu.
Öncelikle ARDAFED'in birinci hedefinin Rodi Baz'ın da dokunmak istemediği İstanbul'da ki Ardahan Diaspoarasının kendi ellerinin altında tutup, izole ettiği ve kendilerinden başkalarının Ardahan dernekçiliğini yapamayacağını düşünenlerle mücadele ettiğini ve başta resmi olarak olmayan ama birilerinin keyfi doğrultusunda inadına ayakta tutulmak istenen tabela, çanta ve facebook anlayışı ile yapılan dernekçiliğin eyleme dökülmesi için çaba içinde olduğunu kendisine anlattım..
Ve yaklaşan 2019 seçimleri öncesi sosyal hayatta, ticarette ve siyasette güçlü bir Ardahan oluşumu için mücadele verirken dernekçilikte olduğu gibi siyasette de geniş bir diaspora oluşturanlarla adeta başa baş, dişe diş mücadeleye hazırlandığını anlattım.
Tabi bunları yaparken başta Kuzey Irak'ta ki referandum konusu olmak üzere başarıda 81 Vilayet içinde en sonlarda olan Ardahan'da ki eğitiminde içide olduğu eğitim sistemi dahil dünyada ve ülke yaşanan olaylara karşı duyarsız kalmadığında belirttim..
Başta benim günlük yazılarımda ele aldığım gündemi yakından takip eden bir kadroya sahip olan ARDAFED'in yaşanan gelişmelere karşı duyarsız kaldığı yönünde ki eleştirilere katılmadığı gibi güçlü bir Ardahan Birlikteliği için barışın, kardeşliğin, dostluğun pekiştiği, komşuları ile barışık güçlü bir Türkiye için elinde geleni ortaya koymaya hazır olduğunu anlattım..
Ve bunları daha cesurca yapmak, güçlü bir lobi çatısı altında toplanmak için başta kendisine üye olan dernek başka federasyona üye olamaz deyip, derneklerin ARDAFED'e de üye olmasını engeleyen HOÇFED olmak üzere ARDAFED'e inat kurulup, kuruldukarı ile kalan diğer federasyon, derneklerin ARDAFED'in bu çabalarına ayak diretip, adeta bir birileirni yok etmeye çalıştığını anlatırken, Rodi abi ve bu yaşananları uzaktan seyre dalanların da ARDAFED'in bu samimi çalışmalarıan katkı sunmasını istediim..
Çünkü başta Kuzey Irak'ta ki referandum olmak üzere İl Milli Eğitim Müdürü olmaksızın 2017/2018 Eğitim/Öğretim sezonuna başlayan, İl Tarım Müdürü başta olmak üzere bir çok müdürlüğü vekilin vekili ile idare edilen ve en önemlisi başta İstanbul'da olmak üzere yurt genelinde KAI ve KAISİAD denen Ardahanlılarla alakalı olmayan kurumlarla mücadele etmek sadece şu an mevcut ARDAFED'in yönetiminin işi olmadığı, 'Ben Ardahanlıyım' diyen herkesin görevi olduğunu dile getirerek, Rodi abi ve diğer toplum liderlerinden katkı sunmalarını beklediğimiz anlattım..
Ve bu hafta sonu Ardahan adını taşıyan derneklere başkanlık edenlerle bir araya gelmeyi ve son günlerde yaşanan gelişmelerin de içinde olduğu geniş çaplı bir toplantı ve bu toplantının ardından kamuoyuna bir açıklama yapmayı hedefleyen ARDAFED'in benim babamın değil, tüm Ardahan'ın olduğunun altını bir kez daha çizdim..
Bu anlattıklarım yeterli gelmez ise lütfen ARDFED'in intenetteki sayfasına bakıp, ARDAFED'in neler yaptığını, ne dediğine bakın derim..

**Erdoğan Barzani'ye Kızmıyor, Küsüyor..

22 Eylül'de yapacağını ileri sürdüğü referandumla 'Kürdistan Kurulsun mu?' diye soracak olan Barzani'nin bu referandumu yapamayacağına inananlardan biri olarak dikkat ettiğim diğer önemli bir nokta da Trump dahil neredeyse kızmadığı kimsenin kalmadığı Başkan Erdoğan'ın fatkedilmeyen tavrıdır..
Bu da milliyetçi tayfası başta olmak üzere herkesin şu günlerde bir hayli yüklendiği Barzani'ye Erdoğan kızmıyor ama küsüyor gibi bir tavrın içinde olmasıdır..
İran üzerinde ki ambargoyu delen ve Cari Milli Açığı bir hayli kapatan (!) Rıza Saraf ve 15 Temmuz'dan sonra el konulan Cemaat'in yeşil dolarların tükenmek üzere olduğu ve yeşil dolarların geldiği tek kapının Barzani Kürdistanın yönetimi olduğu şu günlerde Irak'tan ayrı bir ülkenin temelini atmaya hazırlandığı ileri sürülen Barzani'ye çokta kızmayan ama küsen Erdoğan'da biliyor ki; Birilerinin burada ki asıl hedefinin önce 15 yıldır AKP iktidarını ayakta tutan dolarların önünü kesmektir..
Ama asıl ve en önemli hedefin bölgede ki Türkler ile Kürtleri karşı karşıya getirmek, Türkiye'yi Ortadoğu bataklığına iyice çekmek, hatta parçalamaktır..
Bu nedenle benim bu gelişmeler arasında gördüğüm diğer önemli bir konu da Erdoğan'ın, ABD koruması da bir hayli sağlam olan Barzani üzerinden bölgede ki Barzani'nin kontrolünde ki Kürtlerle kavga etmektense zaten yıllardır var olan beraberliğe devam ettirmektir..
Ve bunun içinde yarısı Kürt olan Ardahan'ın CHP'li Milletvekili Öztürk Yılmaz gibi tez canlı davranmayıp, kırıp, dökmeden bu saate kadar dostu olan Barzani'ye nazikçe masajlarını verip, Barzani ile ortak olan bir çok diğer lider gibi ertelenmesini istediği referandum için çokta kızmadığını ama küstüğünü ima ediyor..
Ve bu işte yine karlı çıkacak olan Erdoğan'ın olduğunu da şimdiden söyleyeyim..
Nasıl mı?
Barzani son anda referandumdan vazgeçip, ertelerse sen gör o zaman Erdoğan'ın dünya lideri (!) olduğunu..
Çünkü gelişmeleri ve ertelenmesi muhtemel referandumu 8 sütun manşetlerle kamuoyuna pompalayacak olan Sarraf'ın, Feto'nun artıklarından kalan dolarcıklardan oluşturulan havuz medyasının manşetlerini görür gibiyim..
Ve bu manşetlerden etkilenip 2019 seçimlerinden %51'i %52 yapan benim milliyetçi seçmenimi..

SÎZDE KONUĞUMUZ OLUN..

Gazeteci Fakir Yılmaz Yeniden TV Programcılığına Başlıyor..

'Gazeteci Fakir Yılmaz Île Îş Dünyası' Yaşam TV'de Cumartesi Günü Saat: 17.00~19.00'da Yeniden Başlıyor..

İZLEMEK iÇİN Yaşam TV Türksat 4A Uydusu Frekans: 12034 MHz Symbol Rate: 27500 Polarizasyom: V (Dikey) Fec: 5/6 www.yasamtv.com.tr

SÎZDE KONUĞUMUZ OLUN..

Gazeteci Fakir Yılmaz Yeniden TV Programcılığına Başlıyor..

'Gazeteci Fakir Yılmaz Île Îş Dünyası' Yaşam TV'de Cumartesi Günü Saat: 17.00~19.00'da Yeniden Başlıyor..

İZLEMEK iÇİN Yaşam TV Türksat 4A Uydusu Frekans: 12034 MHz Symbol Rate: 27500 Polarizasyom: V (Dikey) Fec: 5/6 www.yasamtv.com.tr
Kaynak: ardahan haber

Editör: ardahan haberleri

Bu haber 9220 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER

ücretsiz iş ilanları

FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI