Reklam
Bugun...


GÖLELİ İKİ KIZ 2 GÜNDÜR KAYIP!..
Ardahan'ın Göle ilçesinde oturan iki genç kızın 2 gündür kayıp oldukları ve tüm aramalara rağmen bulunamadıkları öğrenildi. Baba Ercan Yılmaz'ın kızlarının kaybolduğunu belirtip, polise başvurması ardından yapılan tüm aramalarda bulunamadığı öğrenilen biri 18, diğeri 13 yaşında oldukları öğrenilen genç kızlara ne olduğu merak konusu oldu.

GÖLELİ İKİ KIZ 2 GÜNDÜR KAYIP!..

SÎZDE KONUĞUMUZ OLUN..

Gazeteci Fakir Yılmaz'ın Hazırlayıp Sunduğu 'Fakir Yılmaz İle İş Dünyası' adlı programımı izlemek için YouTube ArdahanTV kanalımıza abone olun..

https://www.youtube.com/channel/UCDwxU5TIdZejp-mbbNw5fmw

'Gazeteci Fakir Yılmaz Île Îş Dünyası' Yaşam TV'de Her Cumartesi Günü Saat: 17.00~19.00'da Yaşam TV'de

İZLEMEK İÇİN Yaşam TV Türksat 4A Uydusu Frekans: 12034 MHz Symbol Rate: 27500 Polarizasyom: V (Dikey) Fec: 5/6
“KIZLARIMIZI GÖREN, DUYAN, VARSA BİZE YARDIMCI OLSUN ” başlığı ile yardım isteyen baba Ercan Yılmaz "Kızlarımız 2 gündür kayıptır. Ne gören var, ne soran var. Kızlarımızı gören, duyan, varsa bize yardımcı olsun, yetkililerden yardım istiyoruz.
Lütfen ne olursunuz kızlarımızın bulunmasına yardımcı olun ” dedi. Kayıp Özlem Usanmaz 18 yaşında kayıp Yaren Yılmaz 13 yaşlarında.. İLETİŞİM Ercan Yılmaz 05332133713 diyerek yardım istedi.
Kaynak/Fotolar: Kurbani Demir/Göle

GÖLELİ MAHALLE MUHTARLARINDAN DAYANIŞMA!

Göle İlçe merkezde bulunan 4 mahalle muhtarı mahallerinin sorunlarını ve alması gereken hizmetleri en iyi şekilde halka ulaştırmak için bir arada olma kararını verdiler.
Alınan bilgilere göre Göle Salimbey Mahalle Muhtarı, Göle Kubilaybey Mahalle Muhtarı, Göle Kazimkarabekir Mahalle Muhtarı ve Göle Fevziçakmak Mahalle Muhtarı olarak çalışmalarını birlik ve beraberlik içinde sürdüreceklerini söylediler.

Muhtarlar, "Bu şekilde hem mahallelerimizdeki sorunlarımızı çözeceğiz. Birlik ve dayanışma içinde olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz sorun olduğuna inanmıyoruz. Biz muhtarlar olarak bundan sonra düzenli olarak bir araya gelerek mahallerimizin sorunlarını halletmek için hep birlikte canla başla çalışacağız. Göle Mahalle Muhtarları olarak üzerimize düşen görevi sonuna kadar layıkıyla yapacağız. Kimsenin bundan en ufak bir şüphesi olmasın. GÖLE HABER Kurbani DEMİR

MERHABA Ardahan’daki gelişmeleri görüntülü izlemeniz için youtube ArdahanTV Kanalımıza abone olmanız umuduyla. Görüntülü haberlerimiz için TIKla abone ol, izle.. https://www.youtube.com/channel/UCDwxU5TIdZejp-mbbNw5fmw

ABD SEÇİMLERİNİ BASIN VE MEDYA KAZANMIŞTIR..

Damat Ekonomi Bakanının istifasını 24 saattir vermeyen merkez, pardon havuz medya, kendi kendisinin kurduğu sansürlü basın ve medya ile birlikte, ölüm yıl dönümünde bir kez daha anacağımız Atatürk'ün 'Basın, milletin müşterek sesidir.' sözünün ne kadar anlamının kaldığını merak ediyor, mensubu olduğum basın ve medyaya, bir gazeteci olarak soruyor, sorguluyordum.
Ve 'Basın demokrasinin temelidir' denen basının bu ülkede mevcut iktidar veya geçmiş iktidarların üzerinde hep baskı kurduğunu iddiasının da çokta doğru olmadığını bir kez daha anlıyordum.
Çünkü, birilerinin yani gerçek anlamda gazeteci olmayanların ama kaza ile ya da öyle, böyle gazeteci olmuşların 'Basına sansür, gazeteciye baskı' laflarını söylerken yalan ettiğini ve aslında kendilerinin kendilerine yaptığı 'Yalakalık sansürü' ne perde aradığını hem de bir gazeteci olarak bir kez daha anlıyorum.
Evet bir ülkenin en önemli kurumlarından olan ekonominin başında ki bir bakan istifa etmiş ama merkez basın, havuz medya denen sözde gazeteciler hala ama hala bu konuda olumlu ya da olumsuz bir haber, bir satır, bir kelime etmiyor..


Yani, basın ve medya diye geçinen ama 82 milyonluk ülke de 4 milyon gazetenin neden satıldığını sorgulamayanlar iktidara bakıp, beklemeye geçmiş aman ha bir şey yazmayayım, demeyeyim işim, kredim, reklamım bozulur diyerek kendi kendisine sansür yapmış durumda.
Evet, bu durum bizim ülkede yaşanırken dün Cemaatin çok değerli hocası, bugünün terörist olan Fetönün alınamadığı, unutulduğu Okyanus ötesinde gelen haberlerin daha önemli olduğunu da görüyor, anlıyoruz.
Çünkü ülkemizin de aralarında olduğu bu dünyanın cenderesinin yani jandarması olarak tabir ettiğim yeni başçavuşu pardon başkanı kimin olduğu ekonomisi yerlerde sürünen, doların 9, Euro'nun 10 TL.'yi bulduğu ülkenin ekonomiden sorumlu bakanının istifası çok önemli değil, asıl önemli olan okyanus ötesinde bulunan ama tüm dünyada olan Amerika seçimleri daha önemliydi.
Ve kimin kazandığını kazananın Başkan Erdoğan'la kanka olduğu belirtilen Trump'mı yoksa rakibi Biden'mi merak eden ama kendi ülkesinde ki basın ve medyanın bakanın istifası gibi daha nice şeyleri sakladığını sorgulamayan bizlerin görmediği başka bir önemli durum daha var oda; Bu ülkede ki basın ve medyanın yalakalığını, iktidarın basın üzerinde kurduğu baskının ne kadar çok olduğudur.
Çünkü demokrasi, hukuk, basın özgürlüğü, insan hakları gibi birçok konu gibi sıkıntı içinde olduğunu belirtilen ülkede ekonominin başında ki bakanın istifa edip, etmediğini öğrenemeyen insanlarımız Amerika'da seçimleri kazananın Trump ya da Biden diye bakarken görmediği bir en önemli şeyin özgür, gerçek basının bu seçimi kazandığıydı.
Evet, birçokları gibi 'Başkan benim, dediğim dedik, çaldığım düdük' diyen Trump'ın 4 yıllık iktidarı boyunca okurunun, seyircisinin, reklam verenin desteği ile ayak üzerine ayak atan ABD basın ve medyasıdır..
Çünkü ölümünün 82. Yıl dönümü anacağımız, bu ülkenin kurucusu Atatürk'ün 'Basın başlı başına bir kuvvet, bir mektep, bir rehberdir.' sözü bu ülkede önemini kayıp etse de, ABD ve diğer birçok medeni ülkede gerçek anlamda her zaman geçerlidir.
Ve bu nedenle iddiam o ki; Trump'ı gönderende yaşananları gerçek sansürden dolayı değil, güçlü olana yalakalık sansürü için saklamayıp, gözü, kulağı, ağzı olduğu halktan aldığı destekle hep ayakta olan, güçlü basın ve medyadır..

HANAKLI KÜVET VE İÇ KAPLAMADA MARKA!

 

DOĞAN ŞENTÜRK BABASINI KAYIP ETTİ..
arşiv haber 01/01/2016 tarihli haber
Fox TV'nin Genel Yayın Yönetmeni Ardahanlı Gazeteci Doğan Şentürk babasını kayıp etti. Uzun süredir rahatsız olduğu öğrenilen ve dün gece hayata göz yuman Ayhan Şentürk'ün yarın İstanbul'da toprağa verileceği öğrenildi.

**BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ..

Ardahanlı öğretmenlerden olan FOX TV'nin Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk'ün babası Emekli Öğretmen Ayhan Şentürk'ün uzun süredir rahatsız olduğu ve dün gece hayata göz yumduğu öğenilirken dün gece hayata göz yuman Ayhan Şentürk'ün yarın, yani, 02/01/2016 Cumartesi Günü Üsküdar Şakirin Camii'nde kılınacak olan öğlen namazı ardından, Karacaahmet Mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi.

Başsağlığı için: Doğan Şentürk: 05323509918 
Kaynak: ardahan haber

Editör: ardahan haberleri

Bu haber 10985 defa okunmuştur.

YORUMLAR

erdal erman amasya
02-01-2016 09:44:00

merhaba duyunca şok oldum allah rahmet eylesin başınız sağolsun mekanı cennet olsun saygılarımla Erdal erman amasya

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI