Reklam
Bugun...


GÖLE'DE KANALİZASYONLAR DA DONDU!
Ardahan'ın yanı sıra ülkenin en soğuk ilçesi unvanına sahip Göle'de içme suyu şebekelerinden sonra kanalizasyon sistemi de dondu..

GÖLE'DE KANALİZASYONLAR DA DONDU!

**GÖLE İTFİYESİ ZOR OLANLARI YAPİYOR!..

Göle İtfaiye Ekibi’nin yoğun kar ve olumsuz hava şartlarına rağmen olağanüstü çaba harcıyor. 
Soğuklarında etkisiyle birlikte donma yapan ve tıkanan kanalları Göle Belediye Ekibi yeni kanal açma aracı olan KUKA ile açarak hizmet vermeye devam ediyor.
Çalışmaları yönlendiren İtfaiye Amiri Tekin TEKİN; Zor koşullara rağmen ekibimle birlikte elimizden geleninin en iyisini yapacaklarını söyleyerek, bu konu hakkında da Göle halkının duyarlı olmasını , tıkanmaya sebebiyet veren atıkları kanalizasyona atmamalarını rica etti.

**İŞ/KUR PATRONU GÖLE'DEYDİ!..

Ardahan İŞ-KUR İl Müdürü Aydın YILMAZ ve beraberinde bulunan görevli memurlar; Esra Balaban EKE, Fatma Süleyha Gök; Göle Belediyesin de çalışan İŞ-KUR işçilerini yemek ve dinlenme yerinde ziyaret etti.
Zabita amiri Volkan Bozkurt'un da katıldığı ziyarette; İş kur Müdürü Yılmaz'ı karşısında gören işçiler etrafına kenetlenerek ''hoş geldiniz''dediler.
Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette; İşçilerin bir sorunlarının ve şikayetlerinin olup olmadığını soran Yılmaz'a '' sorunları ile yakından ilgilenen ve bizlere bu olanakları sunan Başkan İsmailoğuna ve sizlere teşekkür ediyoruz'' dediler.
İş kur İl müdürü Yılmaz ise ''bu insani yaklaşımından dolayı Başkan İsmailğu'na teşekkür ederek, diğer kurumlara örnek olması açısından önemlidir'' dedi.

**ARDAHAN İL İŞ-KUR MÜDÜRÜ YILMAZ, BELEDİYE BAŞKANI İSMAİLOĞLU’NU MAKAMINDA ZİYARET ETTİ!

Ardahan İŞ-KUR İl Müdürü Aydın YILMAZ ve heyette bulunan Esra Balaban EKE, Fatma Süleyha Gök , Göle Belediye Başkanı Akın İSMAİLOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.
Oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette İŞ-KUR İl Müdürü Aydın Yılmaz, .; “ Belediyede İŞ-KUR tarafından çalışan işçiler hakkında görüş alış verişinde bulunarak ; İŞ-KUR’ dan çalışan işçiler için yemek hane ve dinlenme yeri açan Belediye Başkanı sayın İSMAİLOĞLU’na yapmış olduğu insani duruşu ve işçilere verdiği önemden dolayı teşekkür etti. 
Belediye Başkanı Akın İSMAİLOĞLU’ da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Her iki kurumun ortak gayesi halkımıza daha iyi hizmet etmektir.Bizler de Göle Belediyesi olarak, kurumlar arası ilişkileri çok önemsiyoruz. Halka hizmette, bazen kurumların birbirlerine de destek, vermeleri, yapılan hizmetlerin daha güçlü olması anlamında bir araya gelmesi önemlidir. 
Belediyemiz de İŞ-KUR gibi istihdama yönelik farklı çalışmalar yapıyor. Hedefimiz Göle halkımızın daha iyi hizmet görebilmesidir” şeklinde konuştu
Kaynak: Göle Haber

Editör: GÖLE HABER

Bu haber 4612 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI