Reklam
Bugun...


Göksel Irmak; Sağlıklı, Kaliteli Ucuz Ürünler Zinciri Oluşturduk...
130 binin üzerinde Ardahanlının yaşadığı, Belediye Başkanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü gibi birçok kurumun başında Ardahanlının olduğu İstanbul'un Esenyurt İlçesinin ilk marketlerinden olan ve Esenyurt gibi her geçen gün büyüyüp, yeni şubeleri ile 1,5 milyonluk kentte yaşayan insanlara Sağlıklı, Kaliteli ve Ucuz Ürün hizmeti veren IRMAKLAR MARKETLER ZİNCİRİ her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Göksel Irmak; Sağlıklı, Kaliteli Ucuz Ürünler Zinciri Oluşturduk...

130 binin üzerinde Ardahanlının yaşadığı, Belediye Başkanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü gibi birçok kurumun başında Ardahanlının olduğu İstanbul'un Esenyurt İlçesinin ilk marketlerinden olan ve Esenyurt gibi her geçen gün büyüyüp, yeni şubeleri ile 1,5 milyonluk kentte yaşayan insanlara Sağlıklı, Kaliteli ve Ucuz Ürün hizmeti veren IRMAKLAR MARKETLER ZİNCİRİ'ni Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Irmak gerek pandemi döneminde, gerekse geride kalan yıllarda hizmet verdikleri müşterilerinin güveni sayesinde bugünlere geldiklerini belirtti. 


Aynı zamanda Ardahan gazeteciler Cemiyeti ve Ardahan dernekler Federasyonu başkanlığı da yapan Gazeteci Fakir Yılmaz'ın IRMAKLAR MARKETLER ZİNCİRİ Genel merkezinde ziyaret edip, görüştüğü Ardahanlı İş insanı IRMAKLAR MARKETLER ZİNCİRİ Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Irmak gerek Esenyurt'ta, gerekse ülke genelinde yaşanan ekonomik daralmanın başta olmak üzere var olan sorunları yine birlik, berberlik içinde aşacağımıza inandığını belirttiği açıklamasında, başta özlemini çektiği Ardahan'a, Göle'ye gerekse Esenyurt'da bulunan hemşerilerine selamlarını iletmeyi  de unutmadı.

Satacağını Demiştim!

“Birilerinin sonu geldi, ilk seçimde gidecekler, anketlerde yüzde 30’a kadar indiler,” desede 2023 hedefine bir kala mevcut iktidar MHP ortaklı Ak Partinin yoluna devam edeceğini sıkça belirttiğim gözlemlerime tepki koyanların, beni Ak Parti sempatizanı sanıp, başkanlıkta Erdoğan’ı örnek almakla suçlaya dursunlar, ben hala aynı iddiadayım. 

Yani yereli HDP’nin desteğiyle aldıktan sonra belediyelerin kapılarına ve isimlerinin önüne TC’yi asanlar, altı ay tebrikleri kabul etmekle, bir yılı “iktidar bırakmıyor” mızmızlığıyla, yetmedi pandemiye sığınıp kendilerine oy verenlerin beklentilerini yerine getirmeyip, eve kapanan muhalefet ve bu muhalefetin içinde bulunan sağcı, muhafazakar partilerin samimiyetsizliğini öne sürmüş, daha ileriye giderek iktidarı alaşağı edeceklerini iddia edenlerin, aslında yıllardır olduğu gibi 2023 hedefine kitlenen iktidarın devamı için çalıştıklarını yazmış yorumlamıştım.
Ve dün katıldığı bir programda, dokunulmazlıkları kaldırılsın diye, haklarında hazırlanan teskereye onay vereceklerini belirten İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı beni doğrulamış teyit etmiştir. “Biz HDP'yi problemli görüyoruz, terörün gölgesinde görüyoruz. Dolayısıyla “Evet diyeceğiz" şeklinde ki açıklamasıyla daha önce birkaç kez daha göz kırptığı Ak Partiye omuz vermiştir. Çünkü sağcı, yetmedi milliyetçi daha ötesi faşizan düşünceler beynin altında hep yatar ve kuzu postuna bürünen kurt olduklarını, bol demagojili sözleriyle kendilerini saklarlar. 


Yani burada görülecek tek şey, HDP’yi kapatıp milletvekillerinin yerine, belediye başkanlarındaki gibi kayyum atayamasalar da, eş başkanları gibi hapse attırıp ortada kalan, kafası karışan oyların bir bölümünü muhalefet olmayı seven, iktidar olmayı aklına getirmeyen CHP’ye geriye kalan bölümünüde mevcut iktidara can suyu diye yönlendirmek ve sağ muhafazakar milliyetçi iktidarların devamını sağlamaktır. 
İşte İyi Partinin sözcüsünün bu çıkışı, bir zamanlar Soylu’nun yerinde oturan ve Kocaeli Adapazarı üçgeninde iş adamlarının, Diyarbakır’da Ape Musaların kafalarına kurşunları sıkanların, asitli kuyuları kimlerin açtığını hesabını veremeyenlerin demokratlığa soyunup, demokrasi adı altındaki söylemleriyle, beyinciklerinin altındakilerini saklamaya çalışanların yüzünü ortaya çıkarmıştır.
Bu yüz kızarmasada İktidarın devamı için seçilmiş gerçek yüzdür. Bu nedenle “sonları geldi, ilk seçimde gidiyorlar” diyenlerin bunu derken hiç samimi olmadıklarını asıl dertlerinin 100 yıldır kaymaklandıkları sistemin devamını sağlamak, iktidarları sıkıştırıp kendilerine olduğu gibi çoluk  çocuklarına düşen kaymaktan nemalanmaktır.
İnanmıyorsanız belediyelere ve besleme basın denen tarafa bakın, analar ağlasada, satışa geldik, işleri yürüyor.

 
 

Paralelcilere Hukuk Darbesi!

arşiv haber 03/11/2015 tarihli haber
Ardahanlı Bitlis Vali Yardımcısı Zaman Gazetesinde hakkında ortaya atılan iftiraların hukuk tarafından boşa çıkarıldığını belirterek yazılı bir açıklamada bulundu. İşte o açıklama ve mahkeme kararı..
Bitlis Valisi Orhan Öztürk ile anlaşmazlığa düşen Bitlis Milletvekili Vahit Kiler'in kavgasına Salih Altun alet edilmek istendi..

 

 

 

 

 

 

 

Salih Altun'un uygulamalarından rahatsız olan çıkar çevreleri Paralelmedya'yı da arkasana alarak çarpıtma bir haberle Bitlis Vali Yardımcısı Salih Altun'a itibar suikastıyapmaya çalıştı.

Salih Altun'un cevabı sert oldu...

Altun şu açıklamayı yapıt: Milli Güvenlik Siyaset Belgesinde milli güvenliği tehdit eden legal görünümlü illegal yapı olarak yeralan gruba ait Zaman gazetesi ve uzantısı konumunda olan internet siteleri Bitlis ilindeki iş birlikçileri yardımı ile –GİZLİ­ teftiş raporlarına ulaşarak şahsımı hedef alan çarpıtma bir habere imza atmıştır. Yargıya başvurmadan evvel, baştan sona çarpıtmalarla dolu habere cevabım aşağıdadır;

Bitlis Eski Valisi sayın Orhan ÖZTÜRK kendi tasarrufualtında bulunan Valiliğe ait şartsız bağış hesabından bilgimiz ve talebimiz olmaksızın eşimin hesabına 5.000 TL havale yapmıştır. Hesabımıza böyle bir meblağın geldiği öğrenildiği anda bankaya talimatverilerek 5.000 TL geldiği hesaba geri iade edilmiştir.

2. Bitlis Eski Valisi sayın Orhan Öztürk’ün talimatı ile 2014 yılı Ramazan ayında Avrupa Yakası Hizanlılar Derneği tarafından İBB Florya tesislerinde düzenlenmiş olan iftar yemeğine katıldığım için İstanbul’a gidiş dönüş uçak biletim ve 203 TL’lik araç kiralama bedeli Valilikçe ödenmiştir. Olay bundan ibarettir. Kendimi önce Allah’a sonra da vicdanı büyük Milletimize emanet ediyorum;

Haberde bahsedilen müfettiş raporunun şahsım ile hiçbir ilgilisi yoktur,

Haberde usülsüz harcandığı belirtilen 5 Milyon TL dönemin Valisi sayın Orhan Öztürk tarafından medrese ve STK’lara yapılan ödemeler olup, şahsımla hiç bir ilgisi bulunmamaktadır.Medrese ve STK’lara yapılan ödemelerle ilgili Mülkiye Müfettişleri tarafından düzenlenen tazmin raporunda bir çok kamu görevlisinden bu paranın geri tahsil edilmesi kararı çıkmış olmasına karşın, şahsımın konu ile hiçbir ilgisi olmadığından şahsıma 1 TL dahi kişi borcu çıkmamıştır.

Salih Altun Bitlis Vali Yardımcısı

 

 

 

 
Kaynak: ardahan haber

Editör: ardahan haberleri

Bu haber 7760 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI