Reklam
Bugun...


Fakir Yılmaz'ın Bu Hafta ki Konuğu Gelecek Partisi İlçe Başkanı Veysel Karatay Olacak
Gazeteci Fakir Yılmaz'ın hazırlayıp Yaşam TV'de sunduğu ''Fakir Yılmaz İle İş Dünyası'' adlı programın bu haftaki konuğu Gelecek Partisi İstanbul Esenyıurt İlçe Başkanı, Ardahanlı İş Adamı Veysel Karatay olacak.

Fakir Yılmaz'ın Bu Hafta ki Konuğu Gelecek Partisi İlçe Başkanı Veysel Karatay Olacak

SÎZDE KONUĞUMUZ OLUN..

Gazeteci Fakir Yılmaz Yeniden TV Programcılığına Başlıyor..

'Gazeteci Fakir Yılmaz Île Îş Dünyası' Yaşam TV'de Cumartesi Günü Saat: 17.00~19.00'da Yeniden Başlıyor..

İZLEMEK iÇİN Yaşam TV Türksat 4A Uydusu Frekans: 12034 MHz Symbol Rate: 27500 Polarizasyom: V (Dikey) Fec: 5/6

https://yayinlive.com/yasamtv

Konuk Sanatçı Erkan Ergezer Olacak.. Yaşam TV'de her hafta Cumartesi Günleri ekonomi ağırlıklı olarak siyaset, sosyal sorunlarında tartışıldığı bir program sunan Gazeteci Fakir Yılmaz'ın son konuğu Yenilik Partisini kuran Ardahan Milletvekili Büyükelçi Öztürk Yılmaz'dı.

İşadamı Mahir Aktaş ile sezonunu açan, Avukat Fatih Rüştü Yılmaz ile devam eden ve her cumartesi günleri saat: 17.00-19.00 saatleri arasında canlı yayın olarak ekranlara gelen ''Fakir Yılmaz İle İş Dünyası'' adlı program uydu yayını üzerinden tüm ülke ve dünya da izlenmekte.

Ardahanlı ses sanatçılarından Erkan Ergezer'in konuk sanatçı olarak katılacağı ve İşadamı/Siyasetçi Veysel Karatay'ın bu hafta konuk olacağı programı izlemek için televziyon kanallarınıza 'Yaşam TV Türksat 4A Uydusu Frekans: 12034 MHz Symbol Rate: 27500 Polarizasyom: V (Dikey) Fec: 5/6' yi eklemeniz yeterli olacak. Yada https://yayinlive.com/yasamtv/ internet sitesinde takip edilebiliniz 

SAVCILARA EMİR VERİLDİ..

SIRA POLİSTE!..

CHP başta olmak üzere muhalefetin bilerek veya bilmeyerek onayladığı Başkan Erdoğan yine emir verdi. Hem de başta HDP'liler olmak üzere kendisine onay vermeyenleri terörist ilan etmesi gibi..

Yaptığının arkasında duramayan ve özür dileyen ve bu güne kadar verdiği kararların kendisi gibi ne derece sağlıklı olduğunun da tartışılması gereken hatta daha öncekiler gibi görevden el çektirilip maaş bile verilmemesi gereken bir hakimin adeta 'iş olsun, ışık yansın' diyerek paylaştığı tweet ardından iktidardan daha Kral yani Bahçeli'den de öte "Kraldan daha çok Kralcı" kesilen CHP ve muhalefet tayfasının asıl tartışılması gerekenin yerel bir mahkemenin takmadığı Anayasa Mahkemesinin düştüğü acınası durumun hemen ardından partisinin gurup toplantısına katılan Başkan Erdoğan'ın emirlerini dinliyoruz.


Birinci emri; Damat bakanı unutmuşcasına 'eş, dost, akrabayı partiye doldurmayın' olurken ikinci emri; İstanbul başta olmak üzere bir çok kentin elinden alınmasına katkı sunan STK'lara alternatif ve Kürt ağırlıklı derneklerin kurulması emridir. Çünkü stk'ları seçimden önce yanından ayırmayan, seçildikten sonra randevu bile vermeyen İmamoğlu'nun, CHP'nin, İYİ Parti ve HDP gibi partilerin küçümsediği dernekçiliğin yani her geçen gün biraz daha kanıksanan, kabul edilen derneklerin Avrupa'daki gibi kurumsallaştığını görüyor Erdoğan...
Adına, "Barış süreci" denen dönemde bu gün iki tane İHA satmak için gaz verip Gardaş dediği Azerbaycan'ın olduğu Kafkasya 'dan önce ortadoğuya sıcak mesajlar vermek için Şivan'ın "Megri Megri" türküsü eşliğinde kardaş dediklerini "seni başkan yaptırmayacağız" sözü üzerine bir anda rotayı değiştirip, kardaşlığı bozarak terörist ilan ettikleri gibi kendisini ve ortağı Bahçeliye dinlemeyen STK'ları da terörist ilan etti. Bu teröristlerin başında gelen ise TTB'nin yani Türkiye Tgabibler Birliğinin başındaki kişi oldu. Yani yeni bir teröristimiz. Hem de kadın.. Hem de Ankara'nın göbeğinde..
Başkan Erdoğan'ın bu emrini algılayıp, manşet yapan diğer bir cemaat gazetesi olan Türkiye Gazetesi ile diğer havuz medyasının başlıklarına baktığınızda savcıların harekete geçip, Başkan Erdoğan'ın bu emrini polislere iletip bir an önce yerine getirmelerinden öte başka bir şey kalmadı, iktidarın, hükümetin oluşturduğu sanal kamuoyuna kuyruk olan muhalefetin onayı dışında..

MERHABA Ardahan’daki gelişmeleri görüntülü izlemeniz için youtube ArdahanTV Kanalımıza abone olmanız umuduyla. Görüntülü haberlerimiz için TIKla abone ol, izle.. 

CUMARTESİ YAZISI..

Her sabah doğan güneşle birlikte yeniden yeşeren umutların verdiği enerji ile yol aldığımız hayatın içinde yaşanan her anın dolu dolu geçmesi için çabalarken önümüze çıkan ve moralimizi bozup enerjimizi alan tüm olumsuzlukları da aşmak zorundayız.
Güneş görevini tamamlayıp yerini bütün ihtişamıyla ufka yükselen aya bırakırken karanlığın içindeki yıldızların bile kendisine huzur verdiğini anlaması gerekir. Bu nedenle her gün geride bıraktığımız günlerin birer cumartesi olduğunu unutmadan yol almak gerekir. Yaşanması ve tat alınması gereken hayat denen bu yolda.


Bunun içinde bu hayatı tamamlayacak ruh verecek, enerji depolayacak materyallere, güzel bakış açısına ve arkadaşa ihtiyaç vardır. O ihtiyacı da karşılayacak dost, arkadaş, eş, aşk ve güzel bir cumartesi atmosferi içinde doğaya hayat veren, çiseleyerek yağan yağmur ya da bir damla göz yaşı olabilir.
Evet, bir cumartesi yazısını daha ele alırken yaşanan hayatımız boyunca her an yaşanan onca olumsuzluğu bir kenara bırakıp, hepimizi saran o sıkıcı atmosferden çıkıp, okyanusun ortasında bulunan ve 'ufukta geliyor' diye umut ettiğin geminin görünüp, sana ulaşmasını bekler gibi sabırlı olmak en güzeli..
Çünkü, 'bugün Pazartesi, yarın Salı.. Çarşamba'yı sel aldı, Perşembe gitti, hayırlısı Cuma, kesin dinleneceğim' diye umut ettiğin Pazar'ı beklemeden her günü cumartesiye çevirmek mümkünken başta özel sorun ve ilişki, düşünceler olmak üzere kendimize işkence ettiğimiz hızla gelen ve bir o kadar hızlı giden haftanın aslında bir daha geri gelmeyecek hayatımızı da götürdüğünü bilerek hareket etmekten başka çare olmadığını daha iyi anlıyor insan kendisinden kopan her günü ararken..

 

HANAKLI KÜVET VE İÇ KAPLAMADA MARKA!

 

ÇALAR SAAT YAYINI
GÜNE DAMGASINI VURDU
arşiv haber 21/05/2105 tarihli haber/yorum
FOX ARDAHAN'I DÜNYA'YA TANITTI.. Dünya çapında bir yayın kanalı olan FOX TV'nin en çok izlenen ÇALAR SAAT programı bu kez Ardahan'dan yayın yaptı.

Doğan Şentürk’e Ardahan’da sevgi gösterileri…

Ardahan Kalesi içinden güzel bir hava ve Ardahan'ın muhteşem görüntüsü eşliğinde yapılan canlı yayın ülkenin dörtbir yanında ve çeşitli ülkelerde yaşayan Ardahanlıları ekrana bağladı.

Ulusal da olduğu kadar uluslararası alanda da televizyon yayıncılığındaki başarıları ile tanınan Ardahanlı Gazeteci Doğan Şentürk'ün Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı FOX TV'nin Ardahan'dan yaptığı canlı yayını, başarılı gazeteci ve televizyoncu İsmail Küçükkaya'nın mükemmel sunumu ile sabah saat 6.30'da başlayıp saat 10'a kadar sürdü.
Ardahanlılar büyük ilgi gösterdiği yayına CHP Milletvekili Ensar Öğüt, MHP Adayı Bülent Ulutaş ve Bağımsız aday Saffet Kaya da katıldı. Tüm adaylar davetli olmasına rağmen AK Parti ve HDP'den kimsenin katılmaması ise dikkatlerden kaçmadı.

***Kaya ve Ulutaş da katıldı..

Ardahanlı vatandaşın yolların çok bozuk olmasından dert yandığı, Göleli vatandaşların Hastane ve Ardahan-Göle yolunun 4 yıldır bitirilemediğini dile getirdiği canlı yayında, MHP Adayı Bülent Ulutaş'ın Ardahanlı siyasileri eleştirmesi üzerine Ensar Öğüt ve Saffet Kaya'nın savunma yaparak hizmetlerini anlattığı programda, Ardahanlı aşıklar ve sanatçı Yudum'un bağlama çalarak türküler söylemesi programa renk kattı. Yine, canlı yayında emekliler, öğretmenler, çiftçiler ve işsiz gençler sıkıntılarını dile getirerek, Ardahan’ın dışlandığını, hizmet yoksunu bırakıldığını vurguladılar.

**Doğan Şentürk’e teşekkür..

Ardahan'ın bağrından çıkıp önemli bir görevde bulunup, yönettiği TV Kanalı üzerinden Ardahan'ı tüm Türkiye'ye tanıttığı için Doğan Şentürk'e teşekkür eden Ardahanlılar, programı sunan Gazeteci İsmail Küçükkaya ve FOX TV 'ye astıkları pankartlarla teşekkür etiler.

**Kıratla protesto mesajı..

Bugüne kadar yaptığı çıkışlarla ülke gündemine oturan CHP Ardahan Milletvekili ve Milletvekili adayı Ensar Öğüt, program devam ederken yine bir sürpriz tavırla gündeme damgasını vurmayı başardı. Öğüt FOX TV Çalar Saat canlı yayın programına bindiği kırat ile gelerek, açıklamalarda bulundu. Öğüt, mazotun 4.50 liraya satılması yüzünden çiftçinin bitirildiğini ifade ederek, bunu protesto etmek için atla geldiğini söyledi.

**GAZETECİ ARKA PLANI YÖNETTİ..

Fox TV'nin Ardahan'a getirilmesinin fikir babası olan Gazeteci Fakir Yılmaz Ardahan'a gelen Fox TV ekibini en iyi şekilde karşılayıp, konuk etti.

Yayın boyunca Ardahan'ın en iyi şekilde tanıtılması için mücadele eden GAZETECİ aynı gün ikinci TV kanalının konuğu oldu.

Fox'tan sonra Ardahan'a gelen ve önümzde ki günlerde yayınlanacak olan bir paket programını çeken İMC TV'nin ekibiyede ilgilenen GAZETECİ Ardahan'da ki STK temsilcileri ile birlikte İMC T'ye Ardahan'ın yaşadığı sorunları aktardı.

**FOX'a ardahan'ın sorunlarını aktardık..

Ardahan'a gelerek 3,5 saatlik bir haber programı yapan Fox TV ekibine Ardahan'ın sorunlarını aktaran Gazetemiz, hizmet bekleyen Ardahan'ın 10 Madde altında topladı..

İşte o gazetemiz ve haberimiz..

Serhat’a Hoş Geldin Fox TV 
Saatini Sorunlarımız İçin Çal..

Genel Yayın Yönetmenliğini Ardahanlı Gazeteci Doğan Şentürk’ün yaptığı Fox TV bugün Ardahan’da canlı yayın yapacak.
En çok izlenen haber programlarının başında gelen ve Gazeteci İsmail Küçükkaya’nın ekibiyle birlikte hazırlayıp, sunduğu,  ‘Çalar Saat’ adlı haber programını Gürcistan ve Ermenistan’a komşu olan sınır kenti Serhat Ardahan’da yapacak olan Fox TV ülke gündeminin yanı sıra Ardahan’ın sorunlarını da ülke ve dünya gündemine taşıyacak.

‘ARDAHAN’A HOŞ GELDİNİZ’ DEDİĞİMİZ FOX TV’DEN GÜNDEME GETİRMESİN İSTEDİĞİMİZ BAŞLICA ANA SORUNLAR..

1- KAFKASYA’YA KOMŞU OLAN ARDAHAN’A HAVAALNI İSTİYORUZ..

2- POSOF TÜRKGÖZÜ VEÇILDIR AKTAŞ İSİMLİ İKİ GÜMRÜK KAPISI OLMASINA KARŞIN SINIR TİCARETİ YAPILMAYAN ARDAHAN’A SINIR TİCARET MERKEZİ KURULSUN..

3- YILARDIR BİR TÜRLÜ BİTMEYEN KENT İÇİ VE ŞEHİRLERARASI YOLLARIMIZ ARTIK YAPILSIN..

4- BÖLGENİN BİRİNCİ GELİR KAYNAĞI OLAN HAYVANCILIĞIN KALKINMASI İÇİN GEÇİCİ DEĞİL, KALICI DESTEKLER VERİLSİN..

5- HIZLA DEVE EDEN GÖÇÜ DURDURACAK OLAN, İŞSİZLİĞE ÇARE OLACAK DEVLET VE ÖZEL YATIRIMLAR YAPILSIN..

6- ARDAHAN’DAN BAŞKA İLLERE KAYDIRLAN ASKERİ BİRLİKLER GERİ GETİRİLSİN..

7- ÜNİVERSİTEYE VE OKULLARA YURTLAR YAPILSIN..

8- KENT MERKEZLERİ GİBİ KÖYLERİNİN KANALİZASYONU YAPILSIN..

9- BÖLGEDE GEÇEN KARS-TİFLİS-BAKÜ DEMİRYOLUNUN ARDAHAN’A DA UZANMASINI İSTİYORUZ..

10- ARDAHANLI İŞ ADAMLARINI ARDAHAN’A DAVET EDİYORUZ..
Kaynak: ardahan haberi

Editör: ardahan haberleri

Bu haber 8861 defa okunmuştur.

YORUMLAR

TURHAN DEĞİRMENCİ
21-05-2015 22:48:00

YAYINI İZLEDİK.BEĞENDİK.BU KONUDA BÜYÜK ÇABA HARCAYARAK GERÇEKLEŞMESİNDE BÜYÜK EMEĞİ OLAN SN FAKİR YILMAZ'A,KANAL SAHİBİ SN DOĞAN ŞENTÜRK BEYEFENDİYE,BAŞARILI HABERCİ SN KÜÇÜKKAYA'YA VE KATILARAK GÜZEL SESİYLE GÖNLÜMÜZE HİTAP EDEN YUDUM HANIMEFENDİYE VE TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR EDİYORUZ.KATILAN SİYASİLERE DE BAŞARILAR DİLİYORUZ.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER

ücretsiz iş ilanları

FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI