Reklam
Bugun...


ÇILDIR'DA TAPU MÜDÜRÜNÜ, ARDAHAN'DA MUHASEBECİYİ DÖVDÜLER!
Ardahan'da meydana gelen iki olay 'kentte birileri mafyavari ayaklar ile yönetim derdinde mi?' sorusunu sordurdu.

ÇILDIR'DA TAPU MÜDÜRÜNÜ, ARDAHAN'DA MUHASEBECİYİ DÖVDÜLER!

Alınan bilgilere göre ilk olay geçtiğimiz günlerde Çıldır'da meydana geldi. Bu olayda bazı kişilerin Çıldır İlçe Kaymakamının makamının da bulunduğu Çıldır İlçe Tapu Müdürlüğüne giderek İlçe Tapu Müdürü ile tartıştılar. Tapu müdürü ile aynı köylüler oldukları öğrenilen kişilerin Efkan Yücal'ı makamında darp ettikleri öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenilirken İlçe Tapu Müdürünün yüzünden aldığı darbe dolaysıyla akraba oldukları ve olayın kadastro çalışmaları ardından arazilerin el değiştirmesinde yaşanan tartışmaların neden olduğu öğrenildi.

**2. Olay Ardahan'da yaşandı...

Diğer yandan Ardahan'da Muhasebecilik yapan Ömer Türkoğlu akşam gittiği bir restoranda yemeğini yedikten sonra evine gitmek üzere çıktığı sırada 3 kişinin saldırısına uğrayarak Çıldır Tapu Müdürü gibi yüzenden darbe aldığı öğrenildi.

Konu hakkında görüşlerine başvurduğumuz Ömer Türkoğlu kendisine saldıranların 3 kişi olduğunu ve bunların belediye de çalışanlar olduğunu ve saldırganlar hakkında şikayette bulunduğunu belirtti.

MERHABA Ardahan’daki gelişmeleri görüntülü izlemeniz için youtube ArdahanTV Kanalımıza abone olmanız umuduyla. Görüntülü haberlerimiz için TIKla abone ol, izle.. 
GÖKDELENLER SATILIYOR!..
 
Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntının ekonomiden sorumlu damat bakanın gözünden değerlendirdiğimizde her geçen gün daha da daralan bu sıkıntıyı dalgaya alarak aşabiliriz.
Yaşanan bu sorunun geçici olduğunu söyleyen bakan ve iktidarın sözcülüğünü üstlenen Bahçeli, adı gibi Devletin ve bu Devleti oluşturanların yani halkın gündeminde böyle bir şey olmadığını başta muhalefet olmak üzere dünyadaki ekonomi uzmanlarının gelişen Türkiye'ye kıskandıkları için iftira attıklarını belirtmelerinin biraz da haklı yönü var.
Çünkü gelişiyoruz diye bütün paramızı yerli üretime, tarıma, bilime, teknolojiye yatırmaktansa betonlaştırıp göklere çıkardığımız inşaat sektörünün birer eseri olan gökdelenlerdir asıl ekonomik sıkıntıyı yaşayanlar.
Orta direk diye anılan ve bir simide mahkûm olan halkın değil de bu halka iş, aş sağlayan iş adamlarıdır asıl ekonomik sıkıntıyı yaşayanlar. Bunun kanıtı da simit sarayını kurtarmaya çalışan devletin bankası olan Ziraattan sonra Halk Bankası da gökdelen kurtarmaya aday olmuş ve bu gökdelenlerin sahiplerini kurtarmaya çalışacakmış.
Şaka sanmayın simit sarayından sonra ülkenin ve Avrupa'nın en yüksek binası olan Safir gökdeleni girdiği ekonomik sıkıntıyı aşmak için satılığa çıktığı" biz devletiz" diyen Devletimizin büyükleri ise Ziraat ve Halk bankası aracılığıyla simit sarayı taktiği Safir'i de kurtarma yoluna gidip halkın parasıyla Safir'e talip olduğunu öğreniyoruz. Bunu duyan birçok gökdelenin de emlakçılara düşerek o muhteşem görüntülerinin üzerine "Satılıktır" levhaları astıklarını görüyoruz. 
Ekonominin iyi olduğu, kasanın dövizle dolu olduğunu, kur'un damat bakan tarafından dalgaya alındığı ülkemde "Evet ekonomik sıkıntı yok canım, simit sarayı gibi gökdelen de alırız ve sorun biter". 
Zira deprem olmasa da iyidir denen ekonominin orta direği yıkıp sıranın gökdelenlere geldiğini "Satılıktır" levhalarının asıldığı gökdelenlerden daha iyi anlıyoruz.

HANAKLI KÜVET VE İÇ KAPLAMADA MARKA!

 

KIZLAR KAVGASI!
arşiv haber 27/11/2015 TARİHLİ HABER
Ardahanlı liseli kızlar yol ortasında kıyasıya kavga etti; yol trafiğe kapandı...
 

 

 

Ardahanlı liseli kızlar yol ortasında kıyasıya kavga etti; yol trafiğe kapandı...

 

Ardahan Anadolu Lisesi ile Ardahan Sağlık Lisesi kızları arasında yaşanan kavga yolu trafiğe kapattı.

 

Bugün öğle arasında Ardahan Anadolu lisesi önünde meydana gelen olay; Anadolu Lisesi kızları ile Sağlık Lisesi kızları arasında yaşandı.

 

Olayın hangi sebeple çıktığı öğrenilemezken; yaşanan olayda kavganın yanı sıra ağza alınmayacak küfürler eden kızlar, erkek öğrencilerin araya girmesiyle ayrıldı.

Kavganın yarım saat sürmesine rağmen herhangi bir polisin gelmemesi ise dikkat çekti.

 

Olay anında her iki okulun meraklı öğrencileri de gelip seyrettiği kavgayı ayırmak yerine telefonlarına çekmeleri gözlerden kaçmadı.
Bu haber 9668 defa okunmuştur.

YORUMLAR

biraz edep yahu
05-12-2015 22:13:00

bunlari doğuranin ağzina sıçem, ne abursuz kızmiş bunlar

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI