Reklam
Bugun...


Bozkurt: Dernekçiliği Ayağa Kaldırmalıyız.. b&t gıda-Turgut Bozkurt
Sitemiz Reklam Vermek İstediğinizde; 0 535 418 32 58 Nolu Telefonumuzu Aramanız Yeterli Olacaktır.. İstanbul’da kurdukları iş yerlerini kısa sürede marka konumuna getiren Ardahanlı İşadamları oluşturulmaya çalışılan Ardahan Birlikteliğine tam destek veriyorlar.

Bozkurt: Dernekçiliği Ayağa Kaldırmalıyız.. b&t gıda-Turgut Bozkurt

**Bozkurt: Dernekçiliği Ayağa Kaldırmalıyız..

Ardahan Bağdeşen (Kinzodamal) Köylü İşadamı Turgut Bozkurt’tan önemi açıklamalar..

Başta batı ülkelerinde olmak üzere dünyanın bir çok yerinde önemli yer tutan Sivil Toplum Kuruluşları olan STK’ların Ardahan ayağınında artık yürümesi gerektiğine inananlardan olduğunu belirten Ardahanlı İşadamı b&t gıda’nın sahibi Turgut Bozkurt, ‘Ardahan Dernekler Federasyonun bu yönde ortaya koyduğu çabanın her Ardahanlı tarafından destek görmelidir.’ dedi.
Ardahan Merkeze bağlı Bağdeşen (Kinzodamal) köylü olan e aynı zaman ARDA/FED’in kurucu derneklerinden olan İstanbul Kağıthane Ardahan İl Derneği Yöneticisi olan Ardahanlı İşadamu Turgut Bozkurt yaptığı açıklamada, ‘başta İstanbul’da olmak üzere tüm ülke de ki Ardahnalıları birlikteliğine ihtiyaç duyulduğu bir süreçte ARDA/FED’in son aylar da önemli denilecek çıkışlarını çok önemsiyorum’ dedi.
İstanbul’un önemli İlçelerinden olan Ataşehir’de pastaneler yönelik gıda maddeleri satışı yapan b&t gıda adlı firmanın sahibi olan Ardahanlı İşadamı Bozkurt gazetemize yaptığı açıklamada Ardahan stk’larının kahve ve kaz geceleri kültüründen uzaklaşıp, asli görevi olan toplumu bilinçlendirme, yön verme, hazırladığı projeler ile gerek devlet, gerek hükumet gerek ise yerelde ki sorunlara çözüm bulma konusunda katkılar sunmalıdır. Bunun için kendisinin de içinde bulunduğu İstanbul Kağıthane Ardahan Derneğinin de kurucusu olduğu Ardahan Dernekler Federasyonun son aylarda yaptığı çalışmaları takdirle izlediğini, bu yönde gerek derneğine, gerek ise kendisine düşecek olan her türlü göreve hazır olduğunu belirtti.

**PASTAHANE MALZEMESİNDE MARKA FİRMA b&t GIDA..

Bir çok Ardahanlı gibi kendi markını yaratan ve b%t gıda ismi ile İstanbul’un bir çok postanesine toptan, perakende pastacılık ekipmanları sağlayan b&t gıda firmasının kendi dalında ilk 10’a giren bir firma haline getirmenin gururunu yaşadıklarını belirten Turgut Bozkurt gerektiğinde Türkiye’nin her yerine de hizmet sunduklarını da söyledi.
Kaynak: Ardahan Reklam

Editör: www.kuzeyanadolugazetesi.com

Bu haber 10761 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI