Reklam
Bugun...


ARDAHANLI İŞ ADAMLARI BULUŞUYOR..
Merkezi İstanbul Şişlide bulunan ve geçtiğimiz günlerde Ardahan Meşedibi (Morofga) ve Çıldır Sazlısu (Gorelvel) Derneklerinin de katılmasıyla çatısı altında 40'a yakın Ardahan derneğinin toplandığı Ardahan Dernekler Federasyonu Ardahanlı İşadamlarını buluşturuyor. Geçtiğimiz günlerde çatısı altında bir araya gelen ve Ardahan ve Yöresi Sanatçılar Derneği kuran Ardahanlı sanatçılardan sonra Ardahanlı İşadamlarını da bir araya getirmek için kolları sıvayan ARDA/FED hızla yol almaya devam ediyor.

ARDAHANLI İŞ ADAMLARI BULUŞUYOR..

Gazeteci Fakir Yılmaz'ın Genel Başkanlığına getirildiği, Mahmut Şenel'in Başkan Vekili, Yener Bayrakçı, Hafız Kaya, Sıtkı Dursun, Özkan Mavzer, Yüksel Kılıç, Mühttesim Sarıkaya ve Bayram Bozkurt'un Başkan Yardımcısı olduğu, Tuncer Dağ, Kemal Şimşir, Ferihan Kaya, Gazi Aydoğdu, Yusuf Kalkan, Telan Kaya ve Ayhan Aydemir'in Yönetim Kurulu Üyeliğini yaptığı İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu, 'Ardahanlı İş Adamları Buluşuyor' başlığı altında bir grup iş adamı ile bir araya gelecek.
 
Konu hakkında bir açıklama yapan ARDA/FED Yönetimi amaçlarının Ardahanlı iş adamlarını bir araya getirmek, onların bir birleriyle diyalog içinde olmasına katkı sunmak yarın daha güçlü bir Ardahan Lobisi için kendilerinden manevi katkı istemek olduğunu belirttiler.
 
13/1272015 pazar günü (bugün) saat 10'da düzenlenecek olan ve yaklaşık 30 Ardahanlı işadamnın katılacağı bildirilen toplantıya Ardahanlı olup, İstanbul'da gazetecilik yapan Ardahanlı gazeteciler de davet edildi.
 
**POSOF DERNEĞİNDEN ANLAMLI İŞ..
 
Bir çok derneğin ne iş yaptığı doğru dürüst bilinmeyen Ardahan Dernekleri arasında bulunan İstanbul Posoflular Derneğinden anlamlı çalışma.
Ardahan AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay ve Posoflu Ardahan Belediyesi Özel Kalem Müdürü Erol Özer'in de katıldığı toplantıda duyrulan haberde Posof Derneği olarak 120 Öğrenciye toplam 12 Bin TL. Burs yardımı yapıldığı duyuruldu.
Başkanlığını aynı zaman da İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Daire Başkanı Posoflu hemşehrimiz Aydın Karabağ’ın yaptığı ve Posoflu 120 Öğrenciye Burs yardımı yapan İstanbul Posof Derneği konu hakında şu açıklamayı yaptı.

.B İ L G İ L E N D İ R M E…..1. TAKSİT BURS ÖDEMEMİZ HK…….

2015-2016 eğitim-öğretim döneminde derneğimiz tarafından POSOFLU 120.Üniversite öğrencimize vereceğimiz BURS ödememizin ARALIK.2015 dönemi ilk taksitlerinin tutarı olan 12.000,00-TL.(onikibintl) tüm öğrencilerimizin banka hesaplarına havalesini gerçekleştirdik.

Yönetim Kurulu olarak BU MUTLULUK BİZE YETER, ELHAMDÜLİLLAH.
Her şey POSOF için, Her şey EĞİTİMLİ POSOFLU için diyoruz.

Burslar için bize maddi manevi desteğini esirgemeyen, Avrupa da ki hemşehrilerimiz de dahil olmak üzere, tüm POSOF GÖNÜLLÜSÜ dostlarımıza da şükranlarımızı sunuyoruz. İyi ki varsınız.

12.12.2015.Cumartasi
Kaynak: ardahan haber

Editör: Ardahan Federasyonu

Bu haber 16221 defa okunmuştur.

YORUMLAR

gul ıstanbullu
27-12-2017 14:23:00

tum dernekler yaptıkları ıslerı boylesıne beyan edebılse...ne guzel olumlu...ardahanda hayvanlarla ılgılı derneklerın ne yaptıgınıda bır sorgulayın derım yada orneklendırın...lutfen... bu kıs gununde duyarlı olabılecek calısmalar beklenmektedır ...

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER

ücretsiz iş ilanları

FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI