Reklam
Bugun...
22:54 | ARDAHAN'DA 30 AĞUSTOS..      22:54 | Yılmaz: ittifaklarda yer almadıklarını ve almayacaklarını söyledi.. Yılmaz: 35'i ezdi kazandı!      22:54 | GAZETECİ, GAZETECİ KIZIYLA REKTÖRÜ KONUK ETTİ..      22:54 | Çıldırlı taksiciyi ”Hızlı gitmedi” diye öldürdüler!      22:54 | YEMEK YAPMAYI BİLİYORSAN AL PARKA GEL! GÖLE OKULLARI TAŞIMALI GAZ İLE ISINACAK!..      22:54 | VALİLİĞİN TESİSİNİ SAHİPSİZLİK, BELEDİYENİN TESİSİNİ HIRSIZLAR TALAN ETTİ!, CHP'Lİ BAŞKANIN AMCA OĞLU MHP YÖNETİMİNDE.      22:54 | "KİMSE HAYATINDAN MEMNUN DEĞİL"       22:54 | ARDAHAN LİSESİ YIKILACAK, POSOF LİSESİ GÜÇLENDİRİLECEK!..       22:54 | Çiftçi sokağa çıkma yasağından muaf!..      22:54 | ÇILDIR'IN 1 KÖYÜNÜN TÜMÜ, DİĞER 1 KÖYÜNDE BİR AİLE KORONA KARANTİNASINA ALINDI!      22:54 | ONLAR ÇALDI, GÖL ÇATIRDADI!      22:54 | DEVLET BABA DA KEPENK KAPATI!..      22:54 | MİLLETTEN ZİYARET, VEKİLDEN SES YOK!      22:54 | Bağdeşenleriler Biraradaydılar..      22:54 | İstihdamda Doğu'nun Birincisi Ardahan Oldu..      22:54 | ARÜ ÖĞRETİM ÜYESİ DİGOR'DA AİLECE KAZA GEÇİRDİ..       22:54 | AİLENİZİN BİR PARÇASI İLKE OTOMOTİV      22:54 | 18 bin öğrenciye bin 300 Öğretmen.. Ama 1 Müdür Yok!      22:54 | ARDAHAN BEKLENEN YAĞMURLA ISLANDI!..      22:54 | ARDAHAN'DA ARTIYOR!, POLİS VE JANDARMA DEVREDE!.. ÖĞRENCİLEREDE AŞI!     


Ardahan'a Saman, Artvin'e Havalimanı geliyor.
Ardahan'da karaya yapılmayan Havalimanı Rize'de denizin ortasına yapıldı. Projesi, hatta kaynağı bile Ardahan için ayrılan Havaalanı Artvin ve Rize'ye yapıldı. Sen saman getir, Karadeniz lobisi denizi doldursun Havalimanı yapsın. Bir de utanmadan "Doğuekperesi Treninin son durağı Ardahan olsun" de.

Ardahan'a Saman, Artvin'e Havalimanı geliyor.

SÎZDE KONUĞUMUZ OLUN..

Gazeteci Fakir Yılmaz Pazar Günleri Programlarla Saat:14.00-16.00'da TEMPO TV'de 

Her pazar günleri saat:14.00-16.00 arası ekranlarınızda..

Sizde Tempo TV ekranına konuksunuz..

MERHABA Ardahan’daki gelişmeleri görüntülü izlemeniz için youtube ArdahanTV Kanalımıza abone olmanız umuduyla. Son iki haberimiz için TIKla abone ol, izle..  

Haber: Suat İncedere
Rize-Artvin Havalimanı yıl sonunda hizmete giriyor
Yılda 3 milyon yolcu kapasiteli olacak havalimanının; ticaret, turizm, tarım, sanayi ve kültürel anlamda da Rize'ye, Artvin'e ve Karadeniz bölgesine yoğun hizmet vermesi hedefleniyor..
Sanki Ardahan'da böyle bir potansiyeli yok.
Böylelikle Artvin'den başlayan Karadeniz sularında Samsun'a kadar her yarım saatlik mesafe Havalimanı oldu, hemde denizi kara, karayı deniz yaparak.
Şimdi sen "olur mu ulan sende adam, bende adam" diyeceksin ama bizim birbirimizi yediğimiz otel lobisi değil, KARADENİZ LOBİSİ farkı.

53 YAŞINDA CORONADAN ÖLDÜ!

Yeniden artışa geçtiği ve Son 24 saatte, 18 bin 622 yeni vaka tespit edildiği ve 206 kişinin daha hayatını Coronadan dolayı kaybettiği açıklanırken Ardahan'da da corona dolaysıyla karantinada ölenlere bir yenisi daha eklendi.
Alınan bilgilere göre Ardahan'ın Hanak İlçesine bağlı Börk köyünde bir kişinin corona virüsü dolaysıyla kaldırıldığı hastanede hayata göz yumduğu öğrenildi.

İÇTEN VURULMAK!..

Afganistan'ın gerçeği olan ama bizde adına Kürt sorunu demektense terörist deyip, gerçekleri görmek istemediğimiz gibi Taliban'ın büyük direnişi ile geri döndüğü şu günlerde Afganistan gibi bir çok ülkenin, ailenin ve bin bir zorlukla ev kuran insanın içeriden vurulduğunu bir kez daha görmüş olduk.
Amerika ve 'kapitalizmin önde gelenleri' denen güçlerin "Demokrasi getireceğiz.." diyerek içeriden aldıkları destekle girdikleri Afanistan'ın yine bu güçler tarafından yani iç düşmanlarca terk edilip dün terörist denen bu gün ise iktidara gelen Afgan halkı destekli Talibana iktidarı teslim etmek zorunda kalmış ve Afgan halkının paralarını da uçaklara doldurarak kaçmışlardır.
Afganistan örnekli bir çok ülkeyi sayabileceğimiz şu dünyada insanların oluşturduğu ve her birinin kendisine göre birer devlet olan aileler arasında da yaşanır bu durum. Her aile bireyinin iktidar kavgası verirken adeta iç düşmana dönüşüp, aileyi paramparça ederek düşman saldırılarına açık hale getirirler...
Bunun en bariz örneğini entrikalar merkezi olan Bizans'ta görmek gerekir, bol saraylı Osmanlı'da baş kaldıran Yeniçerileri anımsayarak...
Ermenilere Karabağ'ı kaptıran Elçibey-Aliyev iktidar yarışı gibi Libya'daki aşiretlerin Irak ve Suriye'deki halkların, Afrika'daki siyah-beyaz yarışı ve buralarda yaşayanlara iç çatışmalar çıkartarak kendi kanlarında boğulmalarına neden olan iç kavgalar dışardan gelenlere hep fırsat vermiştir.
Kısacası ağacın kurdunun kendi içinden olduğunu bizlere hatırlatan ata sözlerini es geçip, suçluyu dışarda aramak saflığından vazgeçerek Amerika'ya ve tayfasına kızmaktansa bu kapıyı açanların başını çekenlerin kendimiz olduğunu yani darmadağın olmuş devletlere ve ailelere bakmak yeter artar bile..
ACİLE GELEN ÖLÜYOR!
arşiv haber 03/04/2015 tarihli haber
Hastanenin Acilinde Ne Oluyor?
Ardahan Devlet Hastanesinin Acil Servisine Gelip, İğne Vurulan Kadın Önce Komaya Girdi Ve Öldü.. Bu Üç, Hatta 5 Oldu!

Ardahan Devlet Hastanesinin Acis Servisine başvuran bir hasta daha vurulan iğne sonucu komaya girdi ve 5 dakika sonra hayatını kayıp etti..

Geçtiğimiz gün e aylarda yaşanan buna benzer olayların en sonuncusu olan bu durum 'Acilde Ne Oluyor?' sorusunu akıllara getirdi.

Son olarak Yüksek Tansiyon hastası olduğu öğrenilen Songül Koyuncu isimli bir bayanın baş ağrısı sonucu geldiği Acil Servis'te gerekli tehkikler yapılamdan aynı doktor trafından iğne vurdurulduktan sona komaya girdi. Kurtarılmaya çlışılan kadının öldğü öğrenildi.

REKLAMLARINIZ BİZDE SİTEMİZ DE, TEMPO TV DE, GAZETE/DERGİLERİMİZ

VE SANAL ORTAMLARIMIZ DA YAYINLANIR..

REKLAMLARINIZ BİZDE SİTEMİZ DE, TEMPO TV DE, GAZETE/DERGİLERİMİZ VE SANAL ORTAMLARIMIZ DA YAYINLANIR..

ki...
Kaynak: ardahan haber

Editör: ardahan haberleri

Bu haber 8222 defa okunmuştur.

YORUMLAR
3 Yorum

falan filan
13-04-2015 16:44:00

şikayet edin siz de. başka türlü kimse burada ki doktor ve hemşireye baş gelemez. anladıkları dilden konuşacaksın.

Çamur at izi kalsın...
04-04-2015 11:51:00

Edinilen bilgiye göre deyip içi boş isnatlarla habercilik olmaz.Ararsın başhekimi, sağlık müdürünü, genel sekreteri.Olmadı valiyi.Haberi haberciliğe yakışır biçimde yazarsın.Ama siz kolay olanı yapmaya devam edin bravo...

mahmut
04-04-2015 00:03:00

bu hastanede eşimin rahatsızlığından dolayı 12 gün kaldık...haytımın en zor günleriydi...doktorlar padişah hemşireler sadrazam güvenlıkler ordu komutanı gibi içerisi pislikten geçilmiyor...hemşireler köpekleriyle içerde geziyor .. allah vatandaşa sabır versinn

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI