Reklam
Bugun...


ARDAHAN YOLLARI BİTÜM OLACAK!..
TABAKHABE DERESEİ DERESİNE MÜJDE.. İstanbul'da katıldığı toplantı ardından Ankara'ya geçen AK Parti Ardahan İl Başkanı Kaan Koç yaptığı açıklamada Ardahan'ın bozuk olan kent içi , köy yolları ve şehirler arası yollarının asfaltlanması için Bitüm malzemesi desteği aldıklarını belirtti.

ARDAHAN YOLLARI BİTÜM OLACAK!..

SÎZDE KONUĞUMUZ OLUN..

Gazeteci Fakir Yılmaz Cuma Günü Saat: 20.00-22.00'de 'de TEMPO TV'de 

Her Cuma günü saat:20.00-22.00'de ekranlarınızda..

Sizde Tempo TV ekranına konuksunuz..

https://www.youtube.com/channel/UCDwxU5TIdZejp-mbbNw5fmw

Genel Sekreteri olmayan, vali yardımcısı ile idare edilen Ardahan İl Özel İdarenin Asfalt Üretme Merkezinin olduğu belirtilen ama bu tesiste belediyeye malzeme verilmediği Ardahan'ın yolların onarılması için petrolün damıtılması sırasında arta kalan, yüksek kaynama noktalı hidrokarbonlardan oluşan, asfaltlamada, çatı ve kâğıtların su geçirmez duruma getirilmesinde kullanılan, doğal ısıda katı halde bulunan, koyu kestane renginde bir karışım olan Bitüm malzemesi için Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'den talepte bulunduklarını ve Hanak ile Damal'da doğalgaz verileceğini de açıklayan AK Parti Arahan İl Başkanı Kaan Koç kendinse ait sanal sayfada yaptığı açıklamada şöyle dedi.


'Milletvekilimiz Prof. Dr Orhan Atalay ile Birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez'i ziyaret ettik.
 Posof İlçemizden Sonra Hanak,  Damal, Çıldır İlçelerimize Doğalgaz Verilmesi Talebimizi Yeniledik. Sayın Bakanımız Çalışmaların Başlaması İçin Gerekli Talimatları Verdi. İnşallah Önümüzdeki Yıl İçerisinde Bu İlçelerimizin de Doğalgazla Isınmasının Mutluluğunu Yaşayacağız.
 İl Özel İdaremiz Ve Belediyelerimizin Talebi Üzerine Bitüm Talebimizi Bakanımıza İlettik. Toplamda 600 Ton Bitüm Hibesi Sözü Aldık. Bitüm'ün En Kısa Zamanda İlimize Nakledilmesiyle İlgili Gerekli Talimatlar Verildi.
Bu Vesile İle Sayın Bakanımıza Şahsım, Teşkilatım, Ve Memleketim Adına Teşekkür Ediyoruz.'

Erdoğan'ı Dinlerken..

Ünlü, ünsüz tüm tv kanallarının da içinde olduğu medya ve basını, kontrolünün altına aldığı ve bunları havuz denen yerde topladığı iddia edilen AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı partisinin son grup toplantısında dinliyorum.

Yaklaşık bir saat süren ve dini kanallar, TRT ŞEŞ denen kanalında içinde olduğu TRT başta olmak üzere NTV ve diğer özel televizyonların reklam dakikalarını bile harcamak zorunda kaldığı Erdoğan'ın son konuşmasını dinlerken 'Hodri meydan seçim var' diyecek diye de beklemedim değil.. 
Çünkü her konuşmasında önce 19 yıla yaklaşan çalışmalarını tek tek sıralayan ardından bay Kemal dediği CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na olmak üzere barış süreci denen süreçte 'Negri, negri' diye birlikte göz yaşı döktüğü ama şimdi terörist olarak ilan ettiği ve ortağı MHP'nin, 'kapatılmalı' dediği, Anayasa Mahkemesine 'Seni biz kapatmadan önce HDP'yi kapat' diye emir verdiği HDP'yi ve diğer muhalefeti yine topa tutan aynı Erdoğan'ın sanki seçim propagandası olan konuşması yetmez gibi slayt gösterileri ile partisinin, iktidarının propagandasını yapıyordu.
'Neymiş millet açmış diyorlar. Açsa siz doyurun biz gerekeni yapıyoruz. Ama gelin görün ki nankörler varsa ne yapabiliriz?' diye devam eden konuşmasında Sedat Peker'in dediklerini de götürüp teröre, dış güçlere, fetoya ve mafya yapılamalarına bağlayan aynı Erdoğan'ın, Peker'in ve muhalefetin hepsinin hain, kendilerini de bu memleketin sahibi, sevdalısı, hizmetkarı olduğunu da belirtirken 'Biz 82 milyonla birlike bu ülkeyi seviyoruz' demesi de ilginçti.


Çünkü ona göre onun dışındakilerin hepsinin yapılanları görmeyecek kadar kör olduğunu belirtirken o dediği 82 milyonun içinde ben ve HDP, CHP, İYİ Parti ve diğerlerini de yok sayamayıp, bu ülkede birilerinin daha olduğunu da kendisi kabul ediyordu.
Evet, aynı gün FOX TV'nin sabah haberlerine çıkıp, en büyük desteği aldığı ama alenen, kamuoyu önünde yan yana gelmekten hatta adını diline almaktan zorlandığı HDP'yi sunucunun zoruyla ağzına alan Kılıçdaroğlu'lu CHP'nin yerelde, Bahçeli ortaklı Erdoğanlı AK Parti'nin genelde yönettiği bu ülkenin parti kapatmakla değil, erken bir seçime ihtiyaç duyduğunu da anladığım bu son konuşmasını dinlerken Erdoğan'ın bugün demese de yarın erken seçim diyeceğini düşündüm ve bu yönde hazırlandığını da hissettim.
Çünkü aynı Erdoğan'ın ülke içinde olduğu gibi dışında da bir hayli sıkıştığını ve bu sıkışmayı atlatmak için sürpriz denecek bir anda erken bir seçimi ilan edecek gibi görünüyordu.
Bende öyle diyorum ve bu yıl sonu olmazsa da önümüzde ki yılın ilk aylarında bir erken seçimi göreceğiz gibi..

ki...

MERHABA Ardahan’daki gelişmeleri görüntülü izlemeniz için youtube ArdahanTV Kanalımıza abone olmanız umuduyla. Son iki haberimiz için TIKla abone ol, izle.. 

Arşiv Haber:18/04/2015 tarihli haberler/yorumlar

Anketimiz Sonucu Gösterir Gibi.. 

Ardahan'ın Yeni Mlletvekilleri Kim Olur?

Bünyesinde iki günlük yerel gazete, 4 internet sitesi bulunduran, tüm ilçelerde temsilcisi olan yayın grubumuzun amiral haber sitesi üzerinde yayınlanan 'Ardahan'da Hangi Parti Milletvekili Çıkarır?' başlıklı anket 7 Haziran'da yapılacak olan Genel Seçimlerin Ardahan sonuçlarını gösteriyor gibi..

**AK Parti Önde, CHP ile HDP Kafa Kafaya..

İnternet sitemiz üzerinde yapılan anket devem ederken, şimdiye kadar ki sonuçlar Ardahan'da yarışacak olan partilerin ilk sırasın da AK Parti, HDP, CHP ve MHP geliyor.

İnternet Sitemizin SAĞIN da yayınlanan ve şimdiye kadar Bin 223 Kişinin oy kullandığı 'Ardahan'da Hangi Parti Milletvekili Çıkarır?' başlıklı anketimiz de iktidar partisi 452 oy alıp, birinci parti olurken, 375 oy alan HDP 346 oy alan CHP'nin önünde yer aldığı dikkat çekti.

MHP'nin 260 oy alarak 4. parti olduğu anketimiz devam ederken yeni anketimiz olan 'Ardahan'ın Yeni Mlletvekilleri Kim Olur?' başlığıyla okurlarımızın oylamasına sunuldu.
Kaynak: ardahan haber

Editör: ardahan haberleri

Bu haber 3841 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Mevlü Kayabaşı
19-04-2015 12:16:00

OY ahlaktır namustur vicdandır dürüstlüktür. Onun için OY namuslu bir şekilde kullanılmalı. Oy riske atılamaz, feodalizme ve gericliğe peşkeş çekilemez, Çağdaş laik güzel bir Türkiye için kullanılmalıdır.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI