Reklam
Bugun...


ARDAFED Bu Akşam Önemli Bir Heyeti Misafir Edecek...
ARDAHAN'IN EN ÜST LOBİSİNE GELEN MİSAFİRLERİMİZİ BİRLİKTE KARŞILAYALIM.. GELECEK PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKANI VE TEŞKİLATI CUMA AKŞAMI (yarın akşam) ARDAFED'İ ZİYARET EDECEK.

ARDAFED Bu Akşam Önemli Bir Heyeti Misafir Edecek...

SÎZDE KONUĞUMUZ OLUN..

Gazeteci Fakir Yılmaz Yeniden TV Programcılığına Başlıyor..

'Gazeteci Fakir Yılmaz Île Îş Dünyası' Yaşam TV'de Cumartesi Günü Saat: 17.00~19.00'da Yeniden Başlıyor..

İZLEMEK iÇİN Yaşam TV Türksat 4A Uydusu Frekans: 12034 MHz Symbol Rate: 27500 Polarizasyom: V (Dikey) Fec: 5/6 www.yasamtv.com.tr

MERHABA Ardahan’daki gelişmeleri görüntülü izlemeniz için youtube ArdahanTV Kanalımıza abone olmanız umuduyla. Görüntülü haberlerimiz için TIKla abone ol, izle.. 
ARDAFED Önemli Bir Heyeti Misafir Edecek...
GELECEK PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKANI VE TEŞKİLATI YARIN AKŞAM ARDAFED'İ ZİYARET EDECEK. 
Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu'nun Başkanlığını yaptığı, Ardahanlı Veysel Karatay'ın İst. Esenyurt, Akın Demir'in İst. Çekmeköy, Erdinç Koçak'ın Küçükçekmece Bşk. Yardımcılığını yaptığı Gelecek Partisinin İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin 11 Eylül. 2020 Cuma günü yani yarın saat 19.00 da merkezi İstanbul Şişli'de bulunan ve Güçlü Bir Ardahan Lobisi' diyen Ardahan Dernekler Federasyonunu, ARDAFED'i ziyaret edecek. 

ARDAHAN'IN EN ÜST LOBİSİNE GELEN MİSAFİRLERİMİZİ BİRLİKTE KARŞILAYALIM..
Sayın; Dernek başkanlarımızı, İş adamı, İşkadını ve Ardahan'lıyım diyen tüm dostlarımızı bu önemli ziyarette misafirlerimizi birlikte karşılamaya davet ediyoruz.  Saygılarımla...
Fakir Yılmaz
Ardahan Dernekler Federasyonu
Genel  Başkanı /Gazeteci-
05322678015
Bizimkiler ve İsrail lobiciliği..

Sırbistan ve Hırvatistan Başkan ve Cumhurbaşkanlarını adeta birer çocuk gibi karşısında sandalyeye oturtup imzalattığı anlaşmayı okurken neyi imzaladıklarını bilmeyen bir duruma düşmeleri bu ülkelerin değil İsrail lobisinin başarısını ortaya koymaktadır.

Zira bu dünyayı Amerika'nın değil, İsrail lobisinin yönlendirdiğini Sırbistan ve Hırvatistan başkanlarını zorda bırakan imzanın bulunduğu sözleşmeyi hazırlayan bu her iki ülkenin büyük elçiliklerine de gol atan, daha da ileri giderek sözleşmenin içinde bulunan büyükelçiliklerin Kudüs'e taşınması kelimesini yazdırma başarısını göstermiştir İsrail lobisi.

Lobiciliğin nasıl yapıldığını bir kez daha, hem de başka ülkenin sarayında o lobiciliği okutan İsrail'dir. Amerika'nın yanı sıra İngiltere, Fransa, Almanya kısacası Hristiyan dünyasını kendi lehine kullanmayı çok iyi başaran Yahudi Lobisi"Kahrolsun İsrail"demekle de kahrolmayıp neyi imzaladığını sonradan anlayıp saçını düzeltme bahanesiyle elini götürdüğü başını çevirdiği lobisine kahrediyordu.

Dünyayı kendisine güldüren Sırbistan lobisinin Yani Sırbistan dış işleri bakanlığı, büyük elçiliği kendisi kadar küçük ama dünyayı yöneten büyük bir lobiye sahip olan Amerika'daki Yahudi lobisi, lobicilik yapıyoruz diye tırşuculuktan, kazcılıktan, sazcılıktan öteye gitmeyen sözüm ona dernekçiliğine, federesyonculuğuna hatta ittifaklarla "iktidarı yıkacağız" diyerek parti kuranlara örnek olmalı.

Dünyaya yön veren Yahudi lobisi yanında adını ne koyarsanız koyun bu dünyada ekonomik, sosyal, siyasal tüm yapılaşmaların hatta dünyanın 187 ülkesinin birçoğunda bulunan ve ülke başkanı ya da ülke ile ilgili bir konu gündeme gelmedikçe çoğunun adını bile bilmediğimiz yüksek duvarlı villalarda günlerini gün etmekten öteye gitmeyen büyük elçilikler, stk'lar, hatta futbol takımları aslında birer lobidirler.

Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi futbol takımları, Müsiad, Tüsiad'larda bir köy derneği gibi, ya da cami dernekleri gibi statülere uygun birer dernek, birer federasyon yani STK gibiler ama İsrail lobisi gibi bunlarda büyük oynarlar, bizimkiler 10 kişiyi bir araya getiremezken...

Zaman zaman nasıl yapılması gerektiğini anlattığım ve şu an başında bulunduğum iki stk aracılığı kanalıyla kendimce ortaya koymaya çalıştığım bu Lobiciliğin gerçek anlamda hayal edildiği gibi yapılabilmesinin diğer bir yolu da bu yolda, yola çıkanların samimiyetine idealistliklerine bağlıdır. İsrail lobisi hepimize örnek olsun diyerek...

 
KASİAD KAI ADAYLARI İLE
BİR ARAYA GELECEK..
arşiv haber 14/01/2015nTarihli Haber
GÖKÇE'NİN İLK SINAVI
Merkezi İstanbul Şişli de bulunan Kars-Ardahan-Iğdırlı İşadamları ve Sanayiciler Derneği 7 Haziran'da yapılacak olan seçimler öncesi Kars-Ardahan-Iğdır Milletvekilleriyle bi araya gelecek ve başarılar dileyecek..

Başkanlığını Hoçvanlı İşadamı Orhan Gökçe'nin yaptığı Kars-Ardahan-Iğdırlı İşadamları ve Sanayiciler Derneği (KAISİAD) bölge milletvekilleri ile bir araya gelecek.

Konu hakkında bir açıklama yapan KAISİAD Başkanı Orhan Gökçe 11 Nisan'da İstanbul Maslak'ta bulunan Sherton Hotel'de bölge de ve ülke genelinde milletvekili olan siyasiler ile bir araya gelip, kendileriyle fikir alış verişinde bulunacaklarını belirtti.

Kars-Ardahan-Iğdır'dan Milletvekili yarışına giren hemşehrilerine başarılar dilemek için böyle bir yemekli toplantı düzenleyeceklerini belirten KAISİAD Başkanı Orhan Gökçe Cumartesi günü saat 19.00'da İstanbul Maslak'ta ki Sherton Otelinde bir araya gelecekleri milletekili adaylarına moral verip, yanlarında olacaklarını dile getirceklerini söyledi.
Kaynak: ardahan haber

Editör: ARDAHAN ardahan

Bu haber 4586 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER

ücretsiz iş ilanları

FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI