Reklam
Bugun...


AK PARTİ SAHADA YÜRÜDÜ, İLDE TOPLANDI..
İnşaat Mühendisi Kaan Koç'un İl Başkanlığını yaptığı Adalet ve Kalkınma Partisi Ardahan İl Teşkilatı sahada ve merkezde çalışmaya devam ediyor.

AK PARTİ SAHADA YÜRÜDÜ, İLDE TOPLANDI..

SÎZDE KONUĞUMUZ OLUN..

Gazeteci Fakir Yılmaz ile Gazeteci Özlem Şeyma YHılmaz'ın birlikte hazırlayıp, her pazar günleri saat: 14.00'da TEMPO TV'de Sundukları Canlı Yayın Programı

Her Pazar günü saat:14.00'da 

Sizde Tempo TV ekranına konuksunuz..

MERHABA Ardahan’daki gelişmeleri görüntülü izlemeniz için youtube ArdahanTV Kanalımıza abone olmanız umuduyla. Son iki haberimiz için TIKla abone ol, izle.. 

https://www.youtube.com/channel/UCDwxU5TIdZejp-mbbNw5fmw

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkan Yardımcılarımız 25-26. Dönem Çorum Milletvekili Lütfiye Ilksen Ceritoğlu Kurt ve Türkiye Çevre Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kenan Yılmaz' Ardahan'da misafir edip, 2023’te tamamlanması hedeflenen Ardahan Millet Bahçesi hakkında son bilgileri kendilerine aktaran ve ardından Çıldır Belediyesini ziyaret ederek Çıldır Gölü turizmi üzerine görüşmeler yapan AK Parti İl Başkanı ve heyeti bu kez de meclis üyeleri parti binasında bir araya geldiler.


AK Parti İl Başkanı Kaan Koç başkanlığında AK Partili Belediye Meclisi Üyeleri Ömer Yılmaz, Hasan Şenel, Selda Koç Avşar, Murat Karaca ve İrfan Aktaş’ın katılımlarıyla Aylık Olağan Belediye Meclisi Toplantısını parti binamızda gerçekleştirdikten sonra AK Partili İl Genel Meclis Üyeleri ile bir araya geldi.


AK Partili Ardahan İl Genel Meclisi Üyelerimiz Levent Bilgili, Selami Şenel, Göle İl Genel Meclisi Üyeleri İsmail Oğuz Orhan, Doğan Yıldırım, Çıldır İl Genel Meclisi Üyesi Gürbüz Arpaçay, Hanak İl Genel Meclisi Üyesi Erdal Kurukaya ve Posof İl Genel Meclisi Üyesi Nihat Ülvan’ın katılımlarıyla Aylık Olağan İl Genel Meclisi İstişare ve Değerlendirme Toplantısını parti binamızda gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı Kaan Koç ve meclis üyelerinin yaklaşan 2023 seçimleri öncesi kendi çalışmaları ile CHP'li Ardahan, Hanak ve Damal Belediyelerinin verdikleri vaatleri yerine getirmediklerinin halka anlatılması için karar aldıkları öğrenildi.

AK PARTİLİLERİN RET ETTİĞİ
REKTÖRDEN CHP'LİLERE ÖZEL KONSER!
Son olarak iktidar partisi il başkanının da Ardahan ve Ardahan'lılardan kopuk bir yönetim anlayışına sahip olduğu iddia edilen Ardahan Üniversitesi Rektörünün başında bulunduğu üniversitede verilen konsere ne AK Partililer ne de bürokratlar katılmazlarken rektörün her zamanki gibi CHP'lilere olan ilgisi ve yakınlığı dikkatlerden kaçmadı.

**AK PARTİLİLERİN HALKIN İÇİNDE BİR ANLAYIŞ ŞARTI!

AK Parti İl Başkanı Kaan Koç'un, 'Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yereli kalkındırma misyonunu da yüklediği bu kurum ile şehrimiz arasında köprü vazifesi görmesi gereken kişiler ne yazık ki bunu yeterli ölçüde gerçekleştirememiştir.' deyip eleştirdiği ARÜ Rektörünün AK Partili siyasileri üniversiteye davet etmesini reddettikleri öğrenildi.
Aynı AK Partililerin İl Başkanı Kaan Koç'un, 'Üniversite sadece bir kampüsten ibaret değildir. Şehrin sembolüdür, Ardahan’ın gözbebeğidir. Cumhurbaşkanımızın her türlü yatırımı yapıp desteği verdiği ve misyon yüklediği, şehrimizin beklentileri olan bu kurumun içine kapanması, şehirden kopuk olması, yerel unsurlarımızın (idareci, personel, esnaf vb.) hiçbirini desteklememesi üzücü bir durumdur.' diyerek Ardahan' lıların sesi olduğu ve 'Her isteğini gerçekleştirdiğimiz bir kurumdan şehrimizi desteklemesini beklemek en doğal hakkımızdır. Bilinmelidir ki bu konunun takipçisiyiz. Gerekli tedbirleri de alacağız.” diyerek eleştirdiği Ardahan Üniversitesi Rektörünün davetini kabul etmeyen AK Partililer, rektörün önce Ardahan'lılarla kucaklaşması onların sorun ve sıkıntılarını kendisine dert eden bir anlayış içinde olmalı' diyerek yapılan konser davetine gitmediler.
Vali ve diğer bürokratların da gitmediği görülen konsere davet edilen CHP'li Belediye Başkanı ve partililerine yakın ilgi gösteren ARÜ Rektörünün CHP'lilere teşekkür adına CHP'li Belediye Başkanına bir demet gül hediye ettirmesi de gözlerden kaçmadı.

HİÇBİR ŞEY YOKMUŞ GİBİ

KONSERDE TÜRKÜ DİZELERİNİ DİZDİ!..

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü (İDTMAUT) Tasavvuf, İrfan ve Meydan Meşkleri Bölümü sanatçıları tarafından Âşık Şenlik Kültür Merkezi’nde “Doğu Anadolu Âşık Havaları” konseri verildi. 

İstanbul Devlet Türk Müziği Araştırma ve Uygulama Topluluğu Sanatçısı Selçuk Murat Kızılateş yönetmenliğinde gerçekleştirilen konserde; İstanbul Devlet Türk Müziği Araştırma ve Uygulama Topluluğu Sanatçısı Mehmet Evren Hacıoğlu, İstanbul Devlet Türk Halk Müziği Korosu Ses Sanatçısı Neşe Demir, İstanbul Devlet Türk Halk Müziği Korosu Ses Sanatçısı Gökhan Temur, İstanbul Devlet Türk Halk Müziği Korosu Nefesli Saz Sanatçısı Deniz Yıldız, Ankara Devlet Türk Halk Müziği Korosu Saz Sanatçısı Emre Güney ve Üniversitemiz Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Müziği Bölümü akademisyeni Tar Sanatçısı Öğr. Gör. Yusuf Altun yer aldı.  

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Üniversite Rektörü Prof. Mehmet Biber, Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Mermer, MHP Ardahan İl Başkanı Turgay Mert, Üniversite daire başkanları, akademik-idari personel ile öğrencilerimizin katıldığı konserde, Çıldırlı Âşık Şenlik ve Narmanlı Âşık Sümmani’nin birbirinden değerli türküleri ve Doğu Anadolu âşık havaları seslendirildi.

Konserin ardından konuşan Rektör şunları kaydetti: “Öncelikle sanatçılarımıza ve misafirlerimize en derin şükranlarımı arz ederek başlamak isterim. Kültür Bakanlığı’mıza çok teşekkür ediyoruz. Söze, müziğe ve gürültüye boğulmuş bir ortam değil, bugün hakikaten sözün manasını içimize doğru yansıtan, bizi kendimize yönelten bir konseri icra etmiş olmalarından dolayı Selçuk Murat Kızılateş’e ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Sevgili gençler her zaman söylüyoruz. Tarihimize tıpkı bir otomobil aynasına bakar gibi öne doğru giderken arkamızda ne olup bittiğinin farkında olduğumuz gibi bakmalıyız. Dikiz aynaları olmadan bir aracı süremezsiniz. Tarih işte dikiz aynalarından geriye doğru bakmak gibidir. Kültür programlarımızın manasını bu bilinçle kavramamız gerekir”.  Konuşmasına türkü sözlerine yer vererek devam eden Rektör şunları ifade etti:

“Kadir Mevlam senden bir dileğim var
 Beni muhannete muhtaç eyleme
 Eğer muhannete muhtaç eylersen
 Yedi deryalara gark eyle beni sır eyle beni”
Bu bir türkü ama aslında dikkatle dinlerseniz aslında bir dua. Bakın eğer biz türkülerimizin kültür tarafını, âşıklık tarafını bu ruhla benimseyebilir ve kavrayabilirsek tabiri caizse türkü söylerken dua etmiş oluruz. Bu ruhtan ve bilinçten kopmadan sanatımızı icra etmemiz ve o dikiz aynalarına bakmayı ihmal etmeden ileriye doğru gitmemiz gerekiyor. Sözlerime son verirken; Güzel Sanatlar Fakültemize, dekanlığımıza, misafirlerimize, tüm personelimize ve sevgili göz bebeğimiz öğrencilerimize katılım sağladıkları için teşekkür ediyorum”.  Konser, sanatçılara teşekkür belgesi takdimi ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

İl Başkanı Kaan Koç Rektör Biber’i Uyardı!
09/03/2022 tarhli haber
Ardahan'ın köylerini gezerek sorunları yerinde dinleyen AK Parti Ardahan İl Başkanı Kaan Koç basın mensupların yaptığı açıklamada ARÜ'nün ve Rektörünün Ardahanlılardan kopuk oluğunu belirtti. AK Parti Ardahan İl Başkanı Kaan Koç, yerel basına verdiği demeçte Ardahan Üniversitesi Rektör Mehmet Biber’den parti olarak duydukları rahatsızlıkları dile getirdi.

AK Parti Ardahan İl Başkanı Kaan Koç, yerel basına verdiği demeçte Ardahan Üniversitesi Rektör Mehmet Biber’den parti olarak duydukları rahatsızlıkları dile getirdi.
Aslen Erzurumlu olan Ardahan’da kimsenin sevmediği isim olan Mehmet Biber isimli Rektör sık sık vatandaşlarla karşı karşıya gelip mahkemelik oluyor. Eleştirilere tahammülü olmayan ve makam aracıyla kaza yapan oğlunun iddiasını gündeme getiren bir çok kişiyle mahkemelik olan Rektör Biber, başarısızlıklarıyla da sık sık gündeme geliyor.
Son olarak gazetecilere açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Kaan Koç, Ardahan Üniversitesi ve yöneticilerinin halktan uzak kaldığı gibi vatandaşları ve gariban gençlerle mahkemelik olmasıyla ilgili serzenişlerini dile getirdi, bu durumun parti içerisinde kabullenilmediğini açıkladı.  

İDARECİLER, HALKIN ARASINDA OLMALI

Başkan Koç şu açıklamada bulundu: “ Ardahan Üniversitesinin şehre olan katkısı, çalışmaları ve Rektörün adının vatandaşlarla mahkemelerde anılması ile birlikte vatandaşın ve esnafın Üniversite hakkındaki serzenişleri bizi de derinden üzüyor. Cumhurbaşkanımızın 81 ilde de üniversite olmalı ve şehirlerimiz kalkınmalı sözü üzerine çok ciddi bir yatırımla Ardahan Üniversitemiz kurulmuştur. Hükümetimizce bu üniversiteye istedikleri tüm binalar yapılmış sosyal inşaatlar yapılmış, tesisler yapılmış, istedikleri tüm akademik kadrolar verilmiş, idari kadrolar verilmiş, işçi kadroları verilmiş ve Türkiye’nin en güzel kampüslerinden birisi Ardahan’a kazandırılmıştır. Üniversiteden ise genel ve yerel olmak üzere beklentiler oluşmuştur. Genel konulara baktığımızda üniversite makale sayıları, tezler ve akademik çalışmalarla her yıl bu anlamda ileri sıralara doğru gitmektedir. Bu konuda başarılı olunmuştur.

ÜNİVERSİTEMİZ ŞEHİRDEN KOPUK OLMAMALI

 Ancak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yereli kalkındırma misyonunu da yüklediği bu kurum ile şehrimiz arasında köprü vazifesi görmesi gereken kişiler ne yazık ki bunu yeterli ölçüde gerçekleştirememiştir. Üniversite sadece bir kampüsten ibaret değildir. Şehrin sembolüdür, Ardahan’ın gözbebeğidir. Cumhurbaşkanımızın her türlü yatırımı yapıp desteği verdiği ve misyon yüklediği, şehrimizin beklentileri olan bu kurumun içine kapanması, şehirden kopuk olması, yerel unsurlarımızın (idareci, personel, esnaf vb.) hiçbirini desteklememesi üzücü bir durumdur. Her isteğini gerçekleştirdiğimiz bir kurumdan şehrimizi desteklemesini beklemek en doğal hakkımızdır. Bilinmelidir ki bu konunun takipçisiyiz. Gerekli tedbirleri de alacağız.”

POSOF KÖYLERİ KARANLIKTA!
Ardahan'ın Posof ilçesinde yoğun kar yağışı ve tipi, sıkça yaşanan elektrik kesinleri başta olmak üzere çeşitli alanlarda hayatı olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Kar yağışının ardından Ardahan'ın tüm ilçelerinde okullar bir gün süre ile tatil edildi. "Mart kapıdan baktırır, kasma kürek yaktırır" ata sözünü yaşayan Posof'ular mart ayı ile birlikte yağan yoğun kar yağışı ile büyük bir sürpriz yaşadı.

 

GAZETECİ FAKİR YILMAZ KURA NEHRİNİ
ULUSLARARASI HABER KANALLARINA TAŞIDI!..
atşiv haber 09/06/2021 tarihli haber
Yarın Tempo TV'de Ardahanlı Milletvekillerini konuk edecek olan Gazeteci Fakir Yılmaz'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Azerbaycan ziyareti öncesi önemli röportajı Azerbaycan radyosu A-Live de ilk haber olarak verildi.

Yıllardır su sorunu yaşanan Ardahan Göle İlçesi sınırları içinde bulunan ve Kura Nehrinin olduğu gibi Kars'ın içme suyunun kaynağı olan Allahüekber Dağlarından doğup, Göle, Ardahan ve Hanak Ovalarına, Çıldır Kanyonlarına hayat verdikten sonra Gürcistan üzerinden Azerbaycan Hazar Denizine kadar ulaşan uluslararası bir su kaynağı olan Kura Nehrinin yönün değiştirilip, Çoruh Barajına akıtılması planı tartışıladursun aynı zamanda Ardahan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı olan Gazeteci Fakir Yılmaz ile Ardahan eski Milletvekili Ensar Öğüt sorunu Özgürlük Radyosu, Radio Free Europe aracılığıyla uluslararası ile konuyu bir kez daha ve bu kez dünya gündemine taşıdı.
Gazeteci Fakir Yılmaz'ın bir kez daha ve dünya gündemine taşıdığı Kura Nehri sorununu izlemek için TIK'layın..  https://www.facebook.com/476870882437771/videos/306387001135499

KURA NEHRİNİN KARADENİZ'E
TAŞINMA KARARINA ONAY!
arşiv haber 03/11/2020 tarihli habr/yorum
AVUKAT KATILMAYINCA! İlk kez rahmetli Erdal Durak'ın gündeme taşıdığı, Gazeteci Fakir Yılmaz'ın sürekli olarak haber ve yorumlarında gündemden düşürmediği, Ardahan kamuoyunun yapılmasına karşı olduğu Kura Nehri üzerine kurulacak ve suyunun büyük bölümünü Karadeniz'e taşıyacak olan Beşikkaya HES Barajına mahkemeden onay çıktı. Ardahan Ovasını kurutacak olan Beşikkaya HES Barajının yapılmaması için açılan dava kayıpedildi. Böylece Kura'ya gem vurulmasına ve suyunun çalınmasına onay çıkmış oldu.
DAVACI VEKİLİN AVUKATI DAVAYA GİRMEYİNCE DAVA KAYIP EDİLDİ!
Kura Nehri’nin Beşikkaya barajını yaparak tünel vasıtasıyla Çoruh Nehri’ne aktarılmaması için başlatılan hukuk mücadelesi kaybedildi.
Devlet Su İşleri tarafından geliştirilen proje ile Kura Nehri’nin yönünün değiştirilerek Karadeniz’e aktarılması için ihale yapılmış, bu ihale Ardahan’ın alehinedir denilerek durdurulması için  yargıya taşınmıştı.

Alınan bilgilere göre Erzurum 1. İdare Mahkemesi’nin 30.01.2019 gün ve 2017/132 Sayılı kararının hukuka, yüksek yargı kararlarına aykırı olmasından dolayı temyizi ile bozulmasına yönelik davanın kabulü ile dava konusu işlemin iptaline karar verilmesi için hukuk mücadelesi davaci tarafın Avukatı da davaya katılmayınca Kura Nehrine HES Barajı yapılmaması için açılan dava da sonuç vermeyip, Ardahan adına alehte sonuçlandı.

.MERHABA Ardahan’daki gelişmeleri görüntülü izlemeniz için youtube ArdahanTV Kanalımıza abone olmanız umuduyla. Görüntülü haberlerimiz için TIKla abone ol, izle.. https://www.youtube.com/channel/UCDwxU5TIdZejp-mbbNw5fmw

Çayır-Ova!

Önce Çayır nedir, Ova neye benzer diye bu iki kelimenin anlamına bakmak için şu an akıllara bile gelmeyen, okul çantalarında artık olmayan o kalın sözlüklere değil, iki parmak hareketiyle Google amcaya sorup, bir bakalım 'Çayır nedir?', 'Ova nedir?' diye.

Çünkü devam eden göç ile kendiliğinden yetişen otların olduğu çayırlar, bin bir çiçekle dolu ovaları beton kentlere tercih ederek, yeşilin diğer adı olan çayırları ve ovaları unutup, ikisini bir araya getirerek, bir taraftan gecekondular diğer taraftan da siteler kurduk.
Evet 'Sen kazan, ben kepçe' diyerek  Marmara'yı dolaşırken bir dönem yani İzmir'de art arda gelen kara haberlerle yeniden hatırlanan depremi yaşadığım Marmara'yı, İstanbul, Kocaeli'ni, Adapazarı ve Yalova'yı dolaşırken bir çoğumuzun hemen hemen her gün yanı başından geçip, yol yönlendirme levhalarını ve yol kenarlarına kadar gelmiş fabrikalarını gördüğümüz ama birçok yerde olduğu gibi içine dalamadığımız Darıca, Dilovası, Hereke gibi Gebze  adının baskısı ve gölgesi altında kalan Kocaeli'nin Çayırova ilçesindeydim..
Neden mi? Tabi ki iş için, tabi ki ziyaretler için ve tabi ki o çayırlarda, ovalarda aradığımız ve bulduğumuzda bizi mutlu eden çiçeği, güzel doğası gibi dostları, arkadaşları, hemşerilerimi görmek için...
Ve bir davet üzerine benim kadar yorgun olan arabamla daldığım Çayırova'ya girdiğimde bir çoğumuzun artık kokusunu, güzelliğini unuttuğu Çayır ve onu oluşturan ovalar aklıma geldi.
Çayır ile Ova'nın ne anlama geldiğine bakıp, öyle yazımıza devam edelim derim.
Çayır; Genellikle düzlük ve taban suyu yüksek otca zengin yer. Toprak uzun süre nemli olduğundan bitki örtüleri sık ve yüksek boyludur. Sık ve yüksek boylu olan bitki örtüleri sıkı bir çim kapağı meydana getirerek toprağı sıkıca tutmakta ve aktif büyüme döneminde yapraklar tüm yüzeyi kapatmaktadır.
Ova; Düzlük; coğrafyada, deniz yüzeyine göre değişik yüksekliklerde olan az eğimli yerlere verilen isimdir. Düzlükler çiftçiliğe yaylalardan veya dağlardan daha elverişlidir. Birikinti ovaları uzun süreler boyunca dağlardan gelen nehirlerin biriktirdiği alüvyonlu topraklarla oluşmuş yeryüzü şekilleridir.
Evet, bu güzel anlamlı Çayırla Ovaları terk edip, metropol dediğimiz kentlere adeta koşarak gelen bizlerin adını bir araya getirdiği iki isimle oluşturduğu Kocaeli'nin bir ilçesi olan ve birçok çayırlığı ve onu oluşturan ovaları yaptığımız gibi beton tarlasına çevirdiğimiz Çayırova'daydım dün..
Güzel kokulu çayırları,kadife yumuşaklığında ovaları aklıma getiren Çayır ve Ovayı   birleştiren Çayırova'nın içine daldıkça şok oluyor, şok oldukça da İstanbul'un varoşları, Adapazarı'nın çoğu demir filizli o çirkin yapılaşmaları ve yüzü soluk binaları ile 99 Marmara depreminde olduğu gibi yıkılan kum binaların altında insanların arandığı gavur (!) İzmir aklıma geliyordu.
Çünkü biz gazeteciler dahil, yerel yöneticilerin bile girmediği kent diye bildiğimiz şehirlerin arka sokaklarının burada yani çayır ile ovanın bir araya getirilmesiyle Çayırova adlı bir şehir, sözde bir ilçe konumundaydı..

Yani ortasında fabrikalar, kenarlarında gecekondular, yanı başında siteler ve yeni yeni dev marketler ile AVM'lerin çirkin bir yapılaşma ile bir araya getirildiği güzel kokulu çayırların olmadığı, kadife yumuşaklığındaki ovanın asfalt ve betonlaştığı ama kent mi, belde mi, köy mü arka sokaklar mı belli olmayan, belediye başkanının 29 Ekim'in 9 rakamının ortasına konulan nokta kadar küçük bayrak eşliğinde kendi resimleri ile süslediği cumhuriyeti kutlayan dev afişlerle bilboardlarını süslettiği ve  'Yaşam Şehrim Çayırova Yükseliyor' sloganı eşliğinde onca karışıklığa rağmen tertemiz bir belde, pardon şehiri kent yapma adına hizmet vermeye çalıştığını 'Yiğidi öldür ama hakkını ver' bakışıyla görüyordum, E-5'ten girip, otobandan çıktığım, çayır ile ovanın anlamının ortadan kaldırılıp, denizi, doğası, tarihi olan ama fabrikaları ile anılan Kocaeli'nin ilçesi olan Çayıroava'dan..

HANAKLI KÜVET VE İÇ KAPLAMADA MARKA!

 

Eski haberlerimiz için TIK la http://arsiv.kuzeyanadolugazetesi.com/ardahan.phpKURA’DAN SONRA ŞİMDİ DE TÜRK GÖZÜ!
arşiv haber 31/12/2015 tarihli haber
Daha önce Kura Nehrinin suyunu Beşikkaya HES Barajı kanalıyla Artvin’e bağlamak isteyen Karadeniz lobisi e siyasileri Ardahanlıların duyarsızlığından faydalanıp, bundan başarılı olunca bu kez Ardahan’ın Gümrük Kapısına göz koydular.

Hem de yıllardır doğru dürüst bir yol yapamayan Ardahanlı idareciler Ardahan’ın Kafakaslara açılan Türkgözü Gümrük Kapısının Karadeniz’e bağlanılması için sürdürülen gizli planı elleriyle uygulamaya koydukları görülüyor.
Bir taraftan Ulgar dağına tünel yapılacağını ileri sürüp, diğer taraftan da Ulgar’ın önünde engel olduğu Posof Türkgözü Gümrük Kapısını Şavşat’a bağlayacak olan yolu yaptıran Ardahanlı bürokrat ve siyasiler Karadenizlilerin Türkgözü Gümrük Kapısını Posof Kol köyü üzerinden Şavşat’a bağlama çalışmaları adım adım  hemde Ardahanlı idareciler aracılığıyla hayata geçirdiğinin farkında bile değiller.
Kol köyü üzerinden Şavşat’a bağlanmak istenen Türkgözü Gümrüğü önümüzde ki yıl yapımına başlanacağı öğrenilen Kol köyü yol kanalıyla Türkgözü Gümrük Kapısının Ardahan, Damal ve Hamak ile irtibatı kesilecek ve direk olarak Şavşat üzerinde Karadeniz’e bağlanmış olacak.

SÎZDE KONUĞUMUZ OLUN..

Gazeteci Fakir Yılmaz'ın Hazırlayıp Sunduğu 'Fakir Yılmaz İle İş Dünyası' adlı programımı izlemek için YouTube ArdahanTV kanalımıza abone olun..

https://www.youtube.com/channel/UCDwxU5TIdZejp-mbbNw5fmw

'Gazeteci Fakir Yılmaz Île Îş Dünyası' Yaşam TV'de Her Cumartesi Günü Saat: 17.00~19.00'da Yaşam TV'de

İZLEMEK İÇİN Yaşam TV Türksat 4A Uydusu Frekans: 12034 MHz Symbol Rate: 27500 Polarizasyom: V (Dikey) Fec: 5/6
Kaynak: Posof Haber

Editör: posof haberleri

Bu haber 13645 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI